Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Resultater fra NNM 8.3-9.3 2003

Fred-Ronny Stabel vant oppskriftsmessig seniorklassen i Nord-norsk mesterskap i bordtennis som ble arrangert 8.mars 2003. Jonny Ternlind ble slňtt ganske klart 3-0 i finalen. Skjerv°y dominerte klasene Gutter 15 og Herrer junior.

Noen bilder

Skjerv°yspillere med premie i Gutter 15 og junior
Doping i bordtennissporten?
Denne karen bidro til en langvarig C-klasse!
11-4/11-8/13-15/Kem Š ska spille mot no?/11-6/Ă vil kj°pe brus/1-11/Ka e de' i premie?/4-11/....
Og denne karen er Nord-Norges eneste deltaker i NM for yngre 21.-23. mars

L°rdagens klasser

Herrer senior single (16 deltakere)

1. Fred-Ronny Stabel, Troms° BTK
2. Jonny Ternlind, Troms° BTK
3. Bj°rn Helge Handegňrd, Troms° BTK
3. Arne Davidsen, Troms° BTK
5. Robert Nilsen, Troms° BTK
5. Kjell-Oddvar Thomassen, Troms° BTK
5. Yury Shcherbakov, Troms° BTK
5. Julian Houmb, Troms° BTK

Kvartfinaler:

Fred-Ronny Stabel-Robert Nilsen: 11-9/13-15/11-2/11-6
Bj°rn Helge Handegňrd-Yury Shcherbakov: 11-1/11-3/11-8
Arne Davidsen-Julian Houmb: 11-5/11-5/11-8
Jonny Ternlind-Kjell-Oddvar Thomassen: 11-6/13-11/11-7

Semifinaler:

Fred-Ronny Stabel-Bj°rn Helge Handegňrd: 11-7/7-11/11-6/11-9
Jonny Ternlind-Arne Davidsen: 11-6/11-9/6-11/11-3

Finale:

Fred-Ronny Stabel-Jonny Ternlind: 11-5/11-3/11-8

Herrer double (7 par)

1. Jonny Ternlind/Julian Houmb, Troms° BTK
2. Fred-Ronny Stabel/Arne Davidsen, Troms° BTK
3. Yury Shcherbakov/Alexander Amosov, Troms° BTK
3. Bj°rn Helge Handegňrd/Kjell-Oddvar Thomassen, Troms° BTK

Finale:

Jonny Ternlind/Julian Houmb-Fred-Ronny Stabel/Arne Davidsen: 7-11/11-5/11-6/12-10

Gutter 15 (15 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjerv°y BTK
2. Asgeir Johansen, Skjerv°y BTK
3. Tom Ragnar Karlsen, Skjerv°y BTK
3. Erik Hatlen, Troms° BTK
5. Alexander Skogňs, Troms° BTK
5. Ruben Kristiansen, Nordreisa PPK
5. Stefan Halvorsen, Skjerv°y BTK
5. Rune A. Sj°stedt, Birtavarre BTK

Kvartfinaler:

Thomas Mikkelsen-Alexander Skogňs: 11-4/10-12/11-7/11-2
Tom Ragnar Karlsen-Stefan Halvorsen: 3-11/9-11/11-4/11-9/11-7
Erik Hatlen-Rune A. Sj°stedt: 11-7/11-6/8-11/11-9
Asgeir Johansen-Ruben Kristiansen: 11-6/9-11//11-7/12-10

Semifinaler:

Thomas Mikkelsen-Tom Ragnar Karlsen: 11-1/11-6/11-5
Asgeir Johansen-Erik Hatlen: 14-12/11-9/11-2

Finale:

Thomas Mikkelsen-Asgeir Johansen: 11-8/11-6/11-9

Gutter double (4 par)

1. Thomas Mikkelsen/Tom Ragnar Karlsen, Skjerv°y BTK
2. Stefan Halvorsen/Asgeir Johansen, Skjerv°y BTK
3. Erik Hatlen/Alexander Skogňs, Troms° BTK

Puljefinale:

Thomas Mikkelsen/Tom Ragnar Karlsen-Stefan Halvorsen/Asgeir Johansen: 11-5/11-8/11-6

Gutter 13 (5 deltakere)

1. Erik Hatlen, Troms° BTK
2. Alexander Skogňs, Troms° BTK
3. Kent AndrÚ Berg, Skjerv°y BTK

Puljefinale:

Erik Hatlen-Alexander Skogňs: 11-6/4-11/11-8/12-10

Nybegynnere (2 deltakere)

1. Sondre P. Solberg, Birtavarre BTK
2. Tor Erik Hansen, Birtavarre BTK

Finale:

Sondre P. Solberg-Tor Erik Hansen 11-5/11-7/7-11/11-9

Resultater fra s°ndag

Herrer junior (13 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjerv°y BTK
2. Asgeir Johansen, Skjerv°y BTK
3. Stefan Halvorsen, Skjerv°y BTK
3. Tom Ragnar Karlsen, Skjerv°y BTK
5. Alexander Skogňs, Troms° BTK
5. Rune A. Sj°stedt, Birtavarre BTK
5. Ruben Kristiansen, Nordreisa PPK
5. Erik Hatlen, Troms° BTK

Kvartfinaler:

Thomas Mikkelsen-Alexander Skogňs: 11-8/11-5/9-11/6-11/11-2
Stefan Halvorsen-Ruben Kristiansen: 11-8/11-4/9-11/11-8
Tom Ragnar Karlsen-Erik Hatlen: 8-11/11-9/11-3/11-4
Asgeir Johansen-Rune A. Sj°stedt: 11-5/11-8/7-11/11-8

Semifinaler:

Thomas Mikkelsen-Stefan Halvorsen: 7-11/11-8/11-8/11-8
Asgeir Johansen-Tom Ragnar Karlsen: 12-10/9-11/11-4/11-7

Finale:

Thomas Mikkelsen-Asgeir Johansen: 11-4/11-7/11-9

Herrer eldre junior (15 deltakere)

1. Julian Houmb, Troms° BTK
2. Asgeir Johansen, Skjerv°y BTK
3. Thomas Mikkelsen, Skjerv°y BTK
3. Kjell-Oddvar Thomassen, Troms° BTK
5. Erik Hatlen, Troms° BTK
5. Rune A. Sj°stedt, Birtavarre BTK
5. Tom Ragnar Karlsen, Skjerv°y BTK
5. Stefan Halvorsen, Skjerv°y BTK

Kvartfinaler:

Julian Houmb-Erik Hatlen: 11-3/11-6/11-6
Thomas Mikkelsen-Tom Ragnar Karlsen: 11-3/11-6/11-4
Asgeir Johansen-Rune A. Sj°stedt: 12-14/13-11/12-14/11-6/15-13
Kjell-Oddvar Thomassen-Stefan Halvorsen:8-11/8-11/11-6/11-6/12-10

Semifinaler:

Julian Houmb-Thomas Mikkelsen: 11-5/11-4/11-9
Asgeir Johansen-Kjell-Oddvar Thomassen: 8-11/0-11/11-9/9-11/11-9/11-7

Finale:

Julian Houmb-Asgeir Johansen: 11-6/11-6/11-8

Herrer C (18 deltakere)

1. Fred-Ronny Stabel, Troms° BTK
2. Arne Davidsen, Troms° BTK
3. Kevin Johansen, Troms° BTK
5. Yury Shcherbakov, Troms° BTK
5. Asgeir Johansen, Skjerv°y BTK
5. B°rge S°rvoll, Troms° BTK
5. Thomas Mikkelsen, Skjerv°y BTK
5. Michael Sj°stedt, Skjerv°y BTK

Kvartfinaler:

Fred-Ronny Stabel-Asgeir Johansen: 11-1/11-3/12-10
Kevin Johansen-Thomas Mikkelsen: 11-6/12-10/11-9
Yury Shcherbakov-Michael Sj°stedt: 11-9/8-11/10-12/11-7/13-11
Arne Davidsen-B°rge S°rvoll: 11-9/11-4/11-7

Semifinaler:

Fred-Ronny Stabel-Kevin Johansen: 11-8/11-7/6-11/11-9
Arne Davidsen-Yury Shcherbakov: 11-4/11-5/11-6

Finale:

Fred-Ronny Stabel-Arne Davidsen: 11-6/4-11/8-11//11-7/11-9


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2021/2022
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Solidaritetsfond
Grasrotandelen
┼pent hus
Troms° BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
M°rketidscupen 2021
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Bilder
TBTK pň YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
Fotballturnering
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Kevin og Odin Spillere 2021 Finalister klubbmesterskap 2021 Erik 2010 Klubblokalet 2021

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Troms°.