Resultater som står på denne siden er tellende for klubbrankingen.
Bare turneringer som står på terminlista til TBTK vil gjelde som grunnlag for rankinglista.
Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017
Stevneresultater sesongen 2017/2018
Åpningsstevne søndag 16. september 2001
Drive-in-stevne torsdag 4. oktober 2001
Drive-in-stevne tirsdag 9. oktober 2001
1. poengstevne 10. november 2001
Kretsmesterskap 1. og 2. desember 2001
Nyttårsstevne 5. januar 2002
Drive-in 22. januar 2002
Nord-norsk mesterskap 16.-17. mars 2002
Klubbmesterskap 4. mai 2002
1. Morten Pedersen
2. Espen Bertelsen
3. Jonny Ternlind
4. Tommy Schjølberg
5. Kjell-Oddvar Thomassen
6. Markus Ottosen
1. Morten Pedersen
2. Jonny Ternlind
3. Bjørn Helge Handegård
3. Erik Eidesen
1. Nikolai
2. Allan
3. Per-Kristian
1. Morten Pedersen
2. Jonny Ternlind
3. Erik Eidesen
3. Bjørn Helge Handegård
1. Morten Pedersen
2. Nils Madsen Haugland
3. Erik Eidesen
4. Jonny Ternlind
5. Tommy Schjølberg
6. Fred Ronny Stabel
7. Arne Davidsen
8. Espen Bertelsen
1. Arne Davidsen, Tromsø BTK
2. Morten Pedersen, Tromsø BTK
3. Espen Bertelsen, Tromsø BTK
3. Erik Eidesen, Tromsø BTK
Semifinaler:
Arne Davidsen-Espen Bertelsen: 11-4/11-4/7-11/6-11/11-7
Morten Pedersen-Erik Eidesen: 11-6/10-12/11-8/11-3
Finale:
Arne Davidsen-Morten Pedersen: 11-8/5-11/11-5/12-14/11-9
1. Erik Eidesen/Morten Pedersen, Tromsø BTK
2. Arne Davidsen/Espen Bertelsen, Tromsø BTK
3. Michael Sjøstedt/Samuel Sjøstedt, Skjervøy BTK
Puljefinale:
Eidesen/Pedersen-Davidsen/Bertelsen: 11-6/11-9/7-11/12-10
1. Edgar Johansen, Skjervøy BTK
2. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK
3. Morten Sandberg, Skjervøy BTK
Puljefinale:
Edgar Johansen-Stefan Halvorsen: 11-5/11-8/4-11/15-13
1. Edgar Johansen, Skjervøy BTK
2. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK
3. Bård R. Nyvoll, Skjervøy BTK
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK
Semifinaler:
Edgar Johansen-Bård R. Nyvoll: 11-6/11-8/9-11/10-12/11-9
Stefan Halvorsen- Rune A. Sjøstedt: 9-11/11-5/11-5/11-8
Finale:
Edgar Johansen-Stefan Halvorsen: 12-10/11-4/11-9
1. Nikolai Eilertsen, Tromsø BTK
2. Asgeir Johansen, Skjervøy BTK
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK
Semifinaler:
Nikolai Eilertsen- Rune A. Sjøstedt: 11-4/8-11/11-7/11-8
Asgeir Johansen- Thomas Mikkelsen: 11-7/8-11/12-10/11-7
Finale:
Nikolai Eilertsen-Asgeir Johansen: 12-10/11-6/12-10
1. Edgar Johansen, Skjervøy BTK
2. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK
3. Stefan Halvorsen, Skjervøy BTK
3. Asgeir Johansen, Skjervøy BTK
Semifinaler:
Edgar Johansen-Stefan Halvorsen: 11-3/8-11/7-11/17-15/13-11
Thomas Mikkelsen-Asgeir Johansen: 7-11/11-8/11-7/11-6
Finale:
Edgar Johansen-Thomas Mikkelsen: 11-7/11-4/11-6
1. Morten Pedersen 5-0
2. Erik Eidesen 3-2
3. Bjørn Helge Handegård 3-2
4. Jonny Ternlind 3-2
5. Ingvild Karlsen 1-4
6. Kjell-Oddvar Thomassen 0-5
1. Bjørn Helge Handegård 4-1
2. Erik Eidesen 4-1
3. Jonny Ternlind 3-2
4. Morten Pedersen 3-2
5. Arne Blumenberg 1-4
6. Markus Ottosen 0-5
1. Ruben Kristiansen, Nordreisa
2. Kristian Steinsvik, Nordreisa
3. Pål Gunnar Jørgensen, Skjervøy
3. Aleksander Skogås, Tromsø
Semifinaler:
Ruben Kristiansen-Pål Gunnar Jørgensen: 11-4/11-2/11-4
Kristian Steinsvik-Aleksander Skogås: 13-11/11-3/7-11/14-12
Finale:
Ruben Kristiansen-Kristian Steinsvik: 11-8/11-5/10-12/11-9
1. Asgeir Johansen, Skjervøy
2. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø
3. Ruben Kristiansen, Nordreisa
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
Semifinaler:
Asgeir Johansen-Ruben Kristiansen: 11-7/10-12/5-11/11-7/11-9
Kjell-Oddvar Thomassen-Thomas Mikkelsen: 11-4/11-7/11-7
Finale:
Asgeir Johansen-Kjell-Oddvar Thomassen: 11-8/11-9/12-14/5-11/11-9
1. Michael Sjøstedt, Skjervøy
2. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø
3. Thomas Olsen, Tromsø
1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
2. Asgeir Johansen, Skjervøy
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre
3. Ruben Kristiansen, Nordreisa
Semifinaler:
Thomas Mikkelsen-Rune A. Sjøstedt: 11-8/13-11/11-8
Asgeir Johansen-Ruben Kristiansen: 11-8/11-8/11-7
Finale:
Thomas Mikkelsen-Asgeir Johansen: 11-4/11-2/11-7
1. Ruben Kristiansen, Nordreisa
2. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
3. Asgeir Johansen, Skjervøy
Semifinaler:
Ruben Kristiansen-Thomas Mikkelsen: 11-9/9-11/13-11/11-8
Rune A. Sjøstedt-Asgeir Johansen: 8-11/11-7/12-10/11-6
Finale:
Ruben Kristiansen-Rune A. Sjøstedt: 12-10/13-11/11-7
1. Arne Davidsen, Tromsø
2. Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy
Semifinaler:
Arne Davidsen-Rune Sjøstedt: 11-1/11-6/11-5
Kjell-Oddvar Thomassen-Thomas Mikkelsen: 5-11/11-5/11-5/11-3
Finale:
Arne Davidsen-Kjell-Oddvar Thomassen: 11-7/11-8/11-7
1. Thomas Mikkelsen/Pål Gunnar Jørgensen, Skjervøy
2. Kim André Mikalsen/Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy
Puljefinale:
Thomas Mikkelsen/Pål Gunnar Jørgensen-Kim André Mikalsen/Tom Ragnar Karlsen: 11-8/11-8/12-14/11-8
1. Arne Davidsen/Erik Eidesen, Tromsø
2. Bjørn Helge Handegård/Tommy Schjølberg, Tromsø
Puljefinale:
Arne Davidsen/Erik Eidesen-Bjørn Helge Handegård/Tommy Schjølberg: 11-9/11-6/6-11/11-8
1. Jonny Ternlind, Tromsø
2. Fred-Ronny Stabel, Tromsø
3. Erik Eidesen, Tromsø
3. Tommy Schjølberg, Tromsø
Semifinaler:
Jonny Ternlind-Erik Eidesen: 11-9/11-9/6-11/12-10
Fred-Ronny Stabel-Tommy Schjølberg: 11-2/11-8/11-8
Finale:
Jonny Ternlind-Fred-Ronny Stabel: 11-6/11-3/11-7
1. Jonny Ternlind
2. Erik Eidesen
3. Tommy Schjølberg
3. Bjørn Helge Handegård
Finale:
Jonny Ternlind-Erik Eidesen: 11-6/11-8/12-10
Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.