Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Resultater Regional-Cup 3, Tromsø, 8.-9. feb. 2003

Først noen bilder fra søndag:

Klar for kvartfinaler i Herrer C
Jonny dirigerer, og Alexander spiser vafler
Tilskuere
Alexander Skogås i aksjon
God kontringsspiller fra Skjervøy
Thomas og Markus synes shorts er for pyser
Fred-Ronny demonstrerer flipp
Far mot sønn
Fred-Ronny med lånt medalje (Markus sin)
Slutt med det tullet Markus
Slutt med det tullet Markus
Slutt med det tullet Markus og Erik
Se mot fotoapparatet Alexander
ENDELIG ET GREIT BILDE; Alexander, Markus og Erik; tromsøværinger med gode plasseringer
Hull i jeksel oppe til venstre. Tannlegetime er bestilt

Gutter 13 (3 deltakere)

1. Alexander Skogås, Tromsø BTK (12p)
2. Erik Hatlen, Tromsø BTK (9p)
3. Nicholas Ludvigsen, Tromsø BTK (6p)

Finale:

Alexander Skogås-Erik Hatlen: 8-11/9-11/ 12-10/11-1/13-11

Gutter 15 (7 deltakere)

1. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (28p)
2. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK (21p)
3. Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK (14p)
3. Erik Hatlen, Tromsø BTK (14p)

Semifinale:

Thomas Mikkelsen- Tom Ragnar Karlsen: 5-11/12-10/11-5/11-4
Rune A. Sjøstedt- Erik Hatlen: 11-5/9-11/12-10/11-6

Finale:

Thomas Mikkelsen-Rune A. Sjøstedt: 11-5/11-3/9-11/11-7

Herrer Eldre Junior (9 deltakere)

1. Julian Houmb, Tromsø BTK (36p)
2. Markus Ottosen, Tromsø BTK (27p)
3. Erik Hatlen, Tromsø BTK (18p)
3. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (18p)

Semifinale:

Julian Houmb-Erik Hatlen: 11-4/11-5/11-3
Markus Ottosen- Thomas Mikkelsen: 11-8/2-11/117/11-9

Finale:

Julian Houmb- Markus Ottosen: 11-7/3-11/11-9/9-11/11-7

Herrer Åpen (16 deltakere)

1. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK (64p)
2. Jonny Ternlind, Tromsø BTK (48p)
3. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (32p)
3. Arne Davidsen, Tromsø BTK (32p)
5. Julian Houmb, Tromsø BTK (16p)
5. Markus Ottosen, Tromsø BTK (16p)
5. Robert Nilsen, Tromsø BTK (16p)
5. Tommy Schjølberg, Tromsø BTK (16p)

Semifinale:

Fred-Ronny Stabel- Bjørn Helge Handegård; 11-5/11-7/11-8
Jonny Ternlind-Arne Davidsen: 7-11/10-12/11-8/11-1/11-8

Finale:

Fred-Ronny Stabel-Jonny Ternlind: 8-11/11-5/11-7/11-5

Herrer Junior (8 deltakere)

1. Markus Ottosen, Tromsø BTK (32p)
2. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK (24p)
3. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK (16p)
3. Tom Ragnar Karlsen, Skjervøy BTK (16p)

Semifinale:

Markus Ottosen-Rune A. Sjøstedt: 11-9/11-9/11-6
Thomas Mikkelsen-Tom Ragnar Karlsen: 11-4/11-8/11-7

Finale:

Markus Ottosen-Thomas Mikkelsen: 11-0/10-12/14-12/11-7

Herrer C (13 deltakere)

1. Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK
2. Markus Ottosen, Tromsø BTK
3. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Yury Shcherbakov, Tromsø BTK
5. Rune A. Sjøstedt, Birtavarre BTK
5. Thomas Mikkelsen, Skjervøy BTK
5. Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK
5. Alexander Skogås, Tromsø BTK

Semifinale:

Fred-Ronny Stabel-Håkan Sjøstedt: 11-7/11-7/11-9
Markus Ottosen-Yury Shcherbakov: 11-13/9-11/12-10/16-14/11-8

Finale:

Fred-Ronny Stabel-Markus Ottosen: 11-7/11-6/11-2

Nybegynnere (2 deltakere)

1. Nicholas Ludvigsen, Tromsø BTK
2. Erik Karlsen, Tromsø BTK

Finale:

Nicholas Ludvigsen-Erik Karlsen: 11-4/11-7/11-1


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2021/2022
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Solidaritetsfond
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Mørketidscupen 2021
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
Fotballturnering
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Kevin og Odin Spillere 2021 Finalister klubbmesterskap 2021 Erik 2010 Klubblokalet 2021

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.