Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Resultater fra Troms Topp 12, lørdag 16. november

Kvote
1.Fred-Ronny Stabel, Tromsø BTK11-0
2.Jonny Ternlind, Tromsø BTK9-2
3.Arne Davidsen, Tromsø BTK8-3
4.Ingvild Karlsen, Tromsø BTK8-3
5.Tommy Schjølberg, Tromsø BTK8-3
6.Julian Houmb, Tromsø BTK7-4
7.Jurij Scherbachov, Tromsø BTK5-6
8.Geir Pedersen, Tromsø BTK3-8
9.Michael Sjøstedt, Skjervøy BTK3-8
10.Kjell-Oddvar Thomassen, Tromsø BTK2-9
11.Thomas Olsen, Tromsø BTK1-10
12.Espen Bertelsen, Tromsø BTK1-10

Innbyrdes oppgjør avgjør rekkefølgen mellom spillere som sto med like mange seiere og tap:
Arne slo både Ingvild og Tommy, og ble derfor nr. 3, og Ingvild slo Tommy. Geir slo Michael, og Thomas slo Espen.

Enkeltresultater

Runde 1: Kampstart kl. 11.00
1. sett2. sett3. sett4. sett5. settResultat
Geir Pedersen - Michael Sjøstedt11-47-1111-611-93-1
Jonny Ternlind - Espen Bertelsen12-1011-911-93-0
Arne Davidsen - Kjell-Oddvar Thomassen11-411-811-53-0
Fred-Ronny Stabel - Jurij Scherbachov11-611-511-93-0
Julian Houmb - Tommy Schjølberg8-115-1110-120-3
Ingvild Karlsen - Thomas Olsen11-511-411-53-0

Runde 2: Kampstart kl. 11.30
1. sett2. sett3. sett4. sett5. settResultat
Geir Pedersen - Thomas Olsen11-711-912-103-0
Jonny Ternlind - Michael Sjøstedt9-1111-711-311-93-1
Arne Davidsen - Espen Bertelsen8-1111-514-1211-63-1
Fred-Ronny Stabel - Kjell-Oddvar Thomassen11-411-411-23-0
Julian Houmb - Jurij Scherbachov11-611-71-1111-83-1
Ingvild Karlsen - Tommy Schjølberg9-1111-411-811-63-1

Runde 3: Kampstart kl. 12.00
1. sett2. sett3. sett4. sett5. settResultat
Geir Pedersen - Espen Bertelsen6-1111-711-811-63-1
Jonny Ternlind - Kjell-Oddvar Thomassen11-811-612-103-0
Arne Davidsen - Jurij Scherbachov11-911-411-83-0
Fred-Ronny Stabel - Tommy Schjølberg7-1111-111-611-83-1
Julian Houmb - Ingvild Karlsen6-1111-46-114-111-3
Michael Sjøstedt - Thomas Olsen11-1311-913-1111-53-1

Runde 4: Kampstart kl. 12.30
1. sett2. sett3. sett4. sett5. settResultat
Geir Pedersen - Kjell-Oddvar Thomassen11-411-68-118-1110-122-3
Jonny Ternlind - Jurij Scherbachov11-711-811-83-0
Arne Davidsen - Tommy Schjølberg11-69-1111-88-1111-83-2
Fred-Ronny Stabel - Ingvild Karlsen6-1111-58-1111-711-83-2
Julian Houmb - Thomas Olsen11-67-1111-912-103-1
Espen Bertelsen - Michael Sjøstedt11-137-119-110-3

Runde 5: Kampstart kl. 13.00
1. sett2. sett3. sett4. sett5. settResultat
Geir Pedersen - Jurij Scherbachov11-47-1111-611-91-3
Jonny Ternlind - Tommy Schjølberg5-1111-88-119-111-3
Arne Davidsen - Ingvild Karlsen6-1111-38-1111-611-73-2
Fred-Ronny Stabel - Julian Houmb11-611-511-83-0
Kjell-Oddvar Thomassen - Michael Sjøstedt9-1113-156-110-3
Espen Bertelsen - Thomas Olsen10-129-1111-911-98-112-3

Runde 6: Kampstart kl. 13.30
1. sett2. sett3. sett4. sett5. settResultat
Geir Pedersen - Tommy Schjølberg8-1111-811-96-114-112-3
Jonny Ternlind - Ingvild Karlsen11-86-1111-911-93-1
Arne Davidsen - Julian Houmb11-57-118-1112-107-112-3
Fred-Ronny Stabel - Thomas Olsen11-411-511-53-0
Jurij Scherbachov - Michael Sjøstedt11-67-1111-911-83-1
Kjell-Oddvar Thomassen - Espen Bertelsen11-62-118-1112-141-3

Runde 7: Kampstart kl. 15.00
1. sett2. sett3. sett4. sett5. settResultat
Geir Pedersen - Arne Davidsen6-116-119-110-3
Jonny Ternlind - Thomas Olsen11-311-611-43-0
Fred-Ronny Stabel - Michael Sjøstedt11-511-311-73-0
Julian Houmb - Espen Bertelsen11-85-1111-515-133-1
Ingvild Karlsen - Kjell-Oddvar Thomassen11-411-611-83-0
Tommy Schjølberg - Jurij Scherbachov11-511-85-1111-53-1

Runde 8 : Kampstart kl. 15.30
1. sett2. sett3. sett4. sett5. settResultat
Geir Pedersen - Jonny Ternlind6-1111-53-114-111-3
Arne Davidsen - Michael Sjøstedt11-811-711-63-0
Fred-Ronny Stabel - Espen Bertelsen11-311-611-63-0
Julian Houmb - Kjell-Oddvar Thomassen11-411-611-63-0
Ingvild Karlsen - Jurij Scherbachov11-711-911-63-0
Tommy Schjølberg - Thomas Olsen11-611-811-93-0

Runde 9: Kampstart kl. 16.00
1. sett2. sett3. sett4. sett5. settResultat
Geir Pedersen - Ingvild Karlsen7-119-116-112-3
Jonny Ternlind - Julian Houmb11-311-611-83-0
Arne Davidsen - Fred-Ronny Stabel3-116-113-110-3
Tommy Schjølberg - Michael Sjøstedt8-1111-411-97-1111-83-2
Jurij Scherbachov - Espen Bertelsen11-611-411-73-0
Kjell-Oddvar Thomassen - Thomas Olsen11-54-119-1112-1011-73-2

Runde 10: Kampstart kl. 16.30
1. sett2. sett3. sett4. sett5. settResultat
Geir Pedersen - Julian Houmb11-76-119-117-111-3
Jonny Ternlind - Fred-Ronny Stabel8-116-1111-714-161-3
Arne Davidsen - Thomas Olsen11-211-611-43-0
Ingvild Karlsen - Michael Sjøstedt11-711-611-63-0
Tommy Schjølberg - Espen Bertelsen11-611-911-63-0
Jurij Scherbachov - Kjell-Oddvar Thomassen11-317-1511-93-0

Runde 11: Kampstart kl. 17.00
1. sett2. sett3. sett4. sett5. settResultat
Geir Pedersen - Fred-Ronny Stabel2-114-117-110-3
Jonny Ternlind - Arne Davidsen9-1111-09-1111-114-123-2
Julian Houmb - Michael Sjøstedt11-513-1111-93-0
Ingvild Karlsen - Espen Bertelsen11-211-611-53-0
Tommy Schjølberg - Kjell-Oddvar Thomassen11-511-911-43-0
Jurij Scherbachov - Thomas Olsen11-311-04-1111-23-1

Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2021/2022
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Solidaritetsfond
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Mørketidscupen 2021
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
Fotballturnering
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Kevin og Odin Spillere 2021 Finalister klubbmesterskap 2021 Erik 2010 Klubblokalet 2021

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.