Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Resultater NM for senior

Damer Double

1 Stine Haga Skårer BTK / Oddry Folkestad Skårer BTK
2 Lill Kristin Wennberg Sportsklubben Heros / Ingvild Karlsen Tromsø BTK
3 Regina Stevens Laksevåg BTK / Gina Hundven Laksevåg BTK
3 Mona Fallgren Haugesund BTK / Elin Mortensbakke Sportsklubben Heros

Damer Elite

1 Mona Fallgren Haugesund BTK
2 Lill Kristin Wennberg Sportsklubben Heros
3 Stine Haga Skårer BTK
3 Oddry Folkestad Skårer BTK
5 Ingvild Karlsen Tromsø BTK
5 Anna Berner B-72
5 Elin Mortensbakke Sportsklubben Heros
5 Ann Mjelva Sportsklubben Heros

Damer Lag

1 B-72
2 Heros
3 Fokus
3 Laksevåg

Herrer B

1 Bent Sølve Hovden Laksevåg BTK
2 Lars Jarlebrand Jevnaker BTK
3 Stig Jørpeland Kåsen IL
3 Lill Kristin Wennberg Sportsklubben Heros
5 Pål Horpestad Kåsen IL
5 Mona Fallgren Haugesund BTK
5 Tommy Urhaug Stord BTK
5 Lasse Ingebrigtsen Fjell-Kameraterne IL
9 Tore Wiggen Sportsklubben Heros
9 Lars Åge Berge Sportsklubben Heros
9 Julian Houmb Tromsø BTK
9 Bjørn Helge Handegård Tromsø BTK
9 Henning-Andre Finstad Kåsen IL
9 Anton Hoel Hamarkameratene
9 Patrick Stark Jevnaker BTK
9 Magnus Gundersen Modum BTK
17 Jonny Ternlind Tromsø BTK
17 Tord Bjørndal Fjell-Kameraterne IL
17 Leif Olav Olafsen Nordre Eidsvoll IL
17 Anna Berner B-72
17 Morten Bendiksen Stord BTK
17 Fred-Ronny Stabel Tromsø BTK
17 Dag Rønningen Kurland BTK
17 Rune Solheim Sportsklubben Heros
17 Thor Gunnar Bjelland Stord BTK
17 Stig Bjørnar Ryan Skårer BTK
17 Odd Arild Elstad Nordre Eidsvoll IL
17 Ingvild Karlsen Tromsø BTK
17 Jørn Martinsen Kåsen IL
17 Carsten Myhre Stord BTK
17 Nils Arne Stuve Stord BTK
17 Finn Dyrkolbotn Sportsklubben Heros

Herrer B Double

1 Bent Sølve Hovden Laksevåg BTK / Lars Jarlebrand Jevnaker BTK
2 Dag Frode Lobben Modum BTK / Magnus Gundersen Modum BTK
3 Pål Horpestad Kåsen IL / Jørn Martinsen Kåsen IL
3 Roy Høyland Kåsen IL / Henning-Andre Finstad Kåsen IL
5 Thor Gunnar Bjelland Stord BTK / Øystein Strand Stord BTK
5 Stine Haga Skårer BTK / Oddry Folkestad Skårer BTK
5 Morten Bendiksen Stord BTK / Kjell Erik Bakke Sportsklubben Heros
5 Patrick Stark Jevnaker BTK / Dag Rønningen Kurland BTK
9 Fred-Ronny Stabel Tromsø BTK / Bjørn Helge Handegård Tromsø BTK
9 Rune Solheim Sportsklubben Heros / Thor Solheim Sportsklubben Heros
9 Pål J. Nymoen Nordre Eidsvoll IL / Odd Arild Elstad Nordre Eidsvoll IL
9 Kjell-Arild Andersen Fjell-Kameraterne,IL / Roald Hovland Fjell-Kameraterne IL
9 Stig Bjørnar Ryan Skårer BTK / Tore Johansen B-72
9 Tommy Urhaug Stord BTK / Atle Irgens Stord BTK
9 Walk Over Austerdalen Ping-Pong klubb / Arild Brække Jevnaker BTK
9 Nils Arne Stuve Stord BTK / Asbjørn Sekse Norheimsund IL

Herrer Double

1 Arne Marino Aarås Kurland BTK / Raymond Gonzales B-72
2 Geir-Andre Erlandsen Fokus BTK / Stian Winther Fokus BTK
3 Joachim Sørensen B-72 / Glenn Larsen B-72
3 Istvan Moldovan Modum BTK / Dag Frode Lobben Modum BTK
5 Roar Blikken Modum BTK / Rune Wågelsby Johansen Modum BTK
5 Tom Albert Johansen Kurland BTK / Roger Andersson Stord BTK
5 Eskil Høksnes Kurland BTK / Dag Rønningen Kurland BTK
5 Terje Herting Fokus BTK / Mats Bentzen Fokus BTK
9 Anders Hovden Laksevåg BTK / Christian Ibenfeldt Laksevåg BTK
9 Pål Horpestad Kåsen IL / Henning-Andre Finstad Kåsen IL
9 Fred-Ronny Stabel Tromsø BTK / Bjørn Helge Handegård Tromsø BTK
9 Sindre Kristian Trondsønn Åteigen Kurland BTK / Nils Madsen Haugland Kurland BTK
9 Eirik Ansnes Fokus BTK / Ali Maqsood Fokus BTK
9 Eric Berner B-72 / Rune Engebretsen B-72
9 Mats Nilseng Fokus BTK / Jonas Nilseng Almaas Fokus BTK
9 Patrick Stark Jevnaker BTK / Lars Jarlebrand Jevnaker BTK

Herrer Elite

1 Geir-Andre Erlandsen Fokus BTK
2 Istvan Moldovan Modum BTK
3 Roger Andersson Stord BTK
3 Stian Winther Fokus BTK
5 Glenn Larsen B-72
5 Eirik Ansnes Fokus BTK
5 Ali Maqsood Fokus BTK
5 Stian Rusten Fjell-Kameraterne IL
9 Fred-Ronny Stabel Tromsø BTK
9 Tommy Urhaug Stord BTK
9 Raymond Gonzales B-72
9 Dag Frode Lobben Modum BTK
9 Anders Hovden Laksevåg BTK
9 Eric Berner B-72
9 Roar Blikken Modum BTK
9 Joachim Sørensen B-72

Herrer Lag

1 B-72
2 Fokus
3 Modum
3 Laksevåg
9 Tromsø

Herrer Sittende

1 Tommy Urhaug Stord BTK
2 Rolf Erik Paulsen Vikåsen BTK
3 Rune Lorentsen Sarpsborg BTK
3 Christian Rosnes Bergen HIL

Herrer Sittende Double

1 Tommy Urhaug Stord BTK / Christian Rosnes Bergen HIL
2 Atle Kristian Kolbeinsen Bergen HIL / Peder Steinskog Bergen HIL
3 Christine Andersen Bergen HIL / Rune Lorentsen Sarpsborg BTK
3 Rolf Erik Paulsen Vikåsen BTK / Paul Aksel Johansen Vikåsen BTK

Herrer Stående

1 Tore Johansen B-72
2 Thomas Sætre Bergen HIL
3 Jan Steinar Helgesen Nordre Eidsvoll IL
3 Boe Anthonsen Sarpsborg BTK

Herrer Stående Double

1 Thomas Sætre Bergen HIL / Stig Mortensen Bergen HIL
2 Tore Johansen B-72 / Kåre Skorpen Bergen HIL
3 Boe Anthonsen Sarpsborg BTK / Jan Steinar Helgesen Nordre Eidsvoll IL
3 Sverre Valderhaug Bergen HIL / Laetitia Clemence Bergen HIL

Mixed Double

1 Mona Fallgren Haugesund BTK / Roger Andersson Stord BTK
2 Joachim Sørensen B-72 / Stine Haga Skårer BTK
3 Fred-Ronny Stabel Tromsø BTK / Ingvild Karlsen Tromsø BTK
3 Geir-Andre Erlandsen Fokus BTK / Caroline Folkeson Jensen Fokus BTK
5 Raymond Gonzales B-72 / Oddry Folkestad Skårer BTK
5 Christian Ibenfeldt Laksevåg BTK / Regina Stevens Laksevåg BTK
5 Lill Kristin Wennberg Sportsklubben Heros / Anders Hovden Laksevåg BTK
5 Glenn Larsen B-72 / Anna Berner B-72


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2021/2022
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Solidaritetsfond
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Mørketidscupen 2021
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
Fotballturnering
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Kevin og Odin Spillere 2021 Finalister klubbmesterskap 2021 Erik 2010 Klubblokalet 2021

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.