Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Resultater Stiga Norges Cup 2, Hokksund 2.-3. nov. 2002

Damer Eldre Junior AntallDeltagere: 4

1. Plass Ingvild Karlsen Tromsø BTK
2. Plass Monica Beate Jordet IL Hjelset- Fram

Damer Elite AntallDeltagere: 10

1. Plass Stine Haga Skårer BTK
2. Plass Lill Kristin Wennberg Sportsklubben Heros
3. Plass Ingvild Karlsen Tromsø BTK
3. Plass Oddry Folkestad Skårer BTK
5. Plass Kathrine Johnsen Fokus BTK
5. Plass Kristin Doval Heddal Idrettslag
5. Plass Monica Beate Jordet IL Hjelset- Fram
5. Plass Regina Stevens Laksevåg BTK

Damer Junior AntallDeltagere: 8

1. Plass Ingvild Karlsen Tromsø BTK
2. Plass Anna Berner B-72
3. Plass Monica Beate Jordet IL Hjelset- Fram
3. Plass Anne Skalleberg Gjerde Larvik BTK
5. Plass Heidi Nordbakk Bøle Misjonsk. BTK
5. Plass Kristine S. Gjertsen Algarheim BTK

Gutter 13 AntallDeltagere: 42

1. Plass Espen Rønneberg Kobra BTK
2. Plass Jonas Nilseng Almaas Fokus BTK
3. Plass Tolo Toralv Norheimsund IL
3. Plass Hallvard Fjell Stord BTK
5. Plass Keith Knox Ireland
5. Plass Johannes Bratlie Fjell-Kameraterne IL
5. Plass Achmed Chaer Bøle Misjonsk. BTK
5. Plass Patrick Guy Ireland

Gutter 15 AntallDeltagere: 58

1. Plass Martin L. Røste Modum BTK
2. Plass Alexander Rønning Skårer BTK
3. Plass Jonas Nilseng Almaas Fokus BTK
3. Plass Øystein Bakke Sportsklubben Heros
5. Plass Sjur Pettersen Fokus BTK
5. Plass Aziz Chaer Bøle Misjonsk. BTK
5. Plass Shane Dolan Ireland
5. Plass Jostein Johansen B-72

Herrer A AntallDeltagere: 24

1. Plass Terje Herting Fokus BTK
2. Plass Jeff Lamy Kobra BTK
3. Plass Knut-Hellik Kvale Fjell-Kameraterne IL
3. Plass Sindre Åteigen Kurland BTK
5. Plass Thomas Møller Jevnaker BTK
5. Plass Christian Hauger Kobra BTK
5. Plass Lars Jarlebrand Jevnaker BTK
5. Plass Patrick Stark Jevnaker BTK

Herrer B AntallDeltagere: 62

1. Plass Patrick Stark Jevnaker BTK
2. Plass Anders Engh Kobra BTK
3. Plass Lars Jarlebrand Jevnaker BTK
3. Plass Alain Doval Heddal Idrettslag
5. Plass Julian Houmb Tromsø BTK
5. Plass Lill Kristin Wennberg Sportsklubben Heros
5. Plass Morten Bendiksen Stord BTK
5. Plass Øystein Bakke Sportsklubben Heros

Herrer C AntallDeltagere: 37

1. Plass Sondre Kvikstad Eiker BTK
2. Plass Sigurd Kristiansen Kobra BTK
3. Plass Jostein Johansen B-72
3. Plass Alexander Rønning Skårer BTK
5. Plass Eivind Johnsen Lia IL
5. Plass Michael Josef Brown Eiker BTK
5. Plass Tore Gabrielsen Eiker BTK
5. Plass Leif Martin Salvesen Lia IL

Herrer Double AntallDeltagere: 60

1. Plass Rune Wågelsby Johansen Modum BTK / Roar Blikken
2. Plass Gudmundur Stephensen B-72 / Joachim Sørensen B-72
3. Plass Stian Winther Fokus BTK / Eirik Ansnes Fokus BTK
3. Plass Ali Maqsood Fokus BTK / Terje Herting Fokus BTK
5. Plass Chang Miao B-72 / Magnus Axelsson B-72
5. Plass Jan Einar Sandberg Eiker BTK / Sondre Kvikstad Eiker
5. Plass Jeff Lamy Kobra BTK / Anders Engh Kobra BTK
5. Plass Nils Madsen Haugland Kurland BTK / Eskil Høksnes

Herrer Eldre junior AntallDeltagere: 34

1. Plass Gudmundur Stephensen B-72
2. Plass Chang Miao B-72
3. Plass Wang Bing Kobra BTK
3. Plass Ali Maqsood Fokus BTK
5. Plass Cui Qinglei Sarpsborg Bordtennisklubb
5. Plass Nils Madsen Haugland Kurland BTK
5. Plass Øystein Bakke Sportsklubben Heros
5. Plass Arne Marino Aarås Kurland BTK

Herrer Elite AntallDeltagere: 23

1. Plass Gudmundur Stephensen B-72
2. Plass Cui Qinglei Sarpsborg Bordtennisklubb
3. Plass Stian Winther Fokus BTK
3. Plass Joachim Sørensen B-72
5. Plass Chang Miao B-72
5. Plass Arne Marino Aarås Kurland BTK
5. Plass Rune Wågelsby Johansen Modum BTK
5. Plass Eirik Ansnes Fokus BTK

Herrer Junior AntallDeltagere: 64

1. Plass Wang Bing Kobra BTK
2. Plass Arne Marino Aarås Kurland BTK
3. Plass Ali Maqsood Fokus BTK
3. Plass Jonas Nilseng Almaas Fokus BTK
5. Plass Magnus Gundersen Modum BTK
5. Plass Nils Madsen Haugland Kurland BTK
5. Plass Shane Dolan ALSAA
5. Plass Øystein Bakke Sportsklubben Heros

Herrer Stå AntallDeltagere: 5

1. Plass Inger Lise Andersen Randesund IL - BTG
2. Plass Boe Antonsen Sarpsborg Handicapidrettsforening

Piker 13 AntallDeltagere: 9

1. Plass Marthe Heidi Nilsen B-72
2. Plass Stine Kvaale Randesund IL - BTG
3. Plass Therese Andersen Randesund IL - BTG
3. Plass Manuela Erentsen Laksevåg BTK

Piker 15 AntallDeltagere: 11

1. Plass Anna Berner B-72
2. Plass Marthe Heidi Nilsen B-72
3. Plass Anne Skalleberg Gjerde Larvik BTK
3. Plass Heidi Nordbakk Bøle Misjonsk. BTK
5. Plass Stine Kvaale Randesund IL - BTG
5. Plass Charlotte Sørensen Laksevåg BTK
5. Plass Heidi Stien B-72
5. Plass Manuela Erentsen Laksevåg BTK


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2021/2022
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Solidaritetsfond
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Mørketidscupen 2021
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
Fotballturnering
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Kevin og Odin Spillere 2021 Finalister klubbmesterskap 2021 Erik 2010 Klubblokalet 2021

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.