Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2021/2022

På denne siden blir resultater fra lokale stevner (i hvert fall der det er deltakelse fra Tromsø BTK) for sesongen 2021/2022 oppført.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017
Stevneresultater sesongen 2017/2018
Stevneresultater sesongen 2018/2019
Stevneresultater sesongen 2019/2020
Stevneresultater sesongen 2020/2021



Klubbmesterskap senior, Tromsø, 5. september 2021

Single

1. Dávid Juhász
2. Erik Eidesen
3. Sten-Eigil Sigurdsen og Andreas Bangsund
5. Egil Johansen (nr. 1 i B-sluttspill)
6. Steffen Sivertsen Johansen (nr. 2 i B-sluttspill)
7. Mattis H. Jernsletten og Nora Brække (nr. 3 i B-sluttspill)
9. Ivan Ellefsen, Åsmund Bræck Innbjør og Fredrik Utnes Näs

Double:

1. David Juhász/Andreas Bangsund
2. Erik Eidesen/Sten-Eigil Sigurdsen
3. Mattis H. Jernsletten og Steffen Sivertsen Johansen
4. Fredrik Utnes Näs/Nora Brække
5. Ivan Ellefsen/Åsmund Bræck Innbjør

Regional-cup 1, Bodø, 25.-26. september 2021

Gutter 13

1;Vegard Sunde LORENTZEN, Bodø BTK
2;Sondre NYHEIM-PEDERSEN, Bodø BTK
3;Gaute Angell GRYTØYR, Bodø BTK
3;Markus Hanssen SOLVANG, Bodø BTK

Final;Vegard Sunde LORENTZEN - Sondre NYHEIM-PEDERSEN;11-6, 10-12, 11-4, 9-11, 11-7
Semi;Vegard Sunde LORENTZEN - Gaute Angell GRYTØYR;11-4, 11-5, 11-1
Semi;Sondre NYHEIM-PEDERSEN - Markus Hanssen SOLVANG;11-3, 11-7, 14-12

Gutter 13 B

1;Julia STENVOLD, Bodø BTK
2;Ella Nea Holonen JERNSLETTEN, Tromsø BTK
3;Signe GRYTØYR, Bodø BTK
3;Lilli Olivia Killie GAMSLETT, Tromsø BTK

Final;Julia STENVOLD - Ella Nea Holonen JERNSLETTEN;11-4, 11-4, 11-9
Semi;Julia STENVOLD - Signe GRYTØYR;11-3, 11-0, 11-4
Semi;Ella Nea Holonen JERNSLETTEN - Lilli Olivia Killie GAMSLETT;17-15, 7-11, 11-8, 11-4

Gutter 15

1;Markus Einar MADSEN, Bodø BTK
2;Henrik Johan Korsgård NESTVOLD, Bodø BTK

Final;Markus Einar MADSEN - Henrik Johan Korsgård NESTVOLD;11-8, 11-5, 11-3

Gutter 15 B

1;Ulrik Andreas GRYTØYR, Bodø BTK
2;Sondre NYHEIM-PEDERSEN, Bodø BTK
3;Vegard Sunde LORENTZEN, Bodø BTK

Final;Ulrik Andreas GRYTØYR - Sondre NYHEIM-PEDERSEN;15-13, 12-14, 11-7, 16-14
Semi;Ulrik Andreas GRYTØYR - Vegard Sunde LORENTZEN;9-11, 11-9, 13-11, 11-8

Herrer A

1;Andreas WIIK, Bodø BTK
2;Adrian Iversen SLETTEN, Rana BTK
3;Sten Eigil SIGURDSEN, Tromsø BTK
3;Ronny SOLVOLL, Rana BTK
5;Bjørn Idar LILLEVOLL, Bodø BTK
5;Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK
5;Magne SCHYTTE, Rana BTK
5;Ivan ELLEFSEN, Tromsø BTK
9;Yngve MADSEN, Bodø BTK
9;Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
9;Mattis H. JERNSLETTEN, Tromsø BTK
9;Håvard SALAMONSEN, Tromsø BTK

Final;Andreas WIIK - Adrian Iversen SLETTEN;7-11, 9-11, 11-7, 11-6, 11-8
Semi;Andreas WIIK - Sten Eigil SIGURDSEN;11-3, 11-9, 11-9
Semi;Adrian Iversen SLETTEN - Ronny SOLVOLL;11-3, 11-9, 11-6
1/4;Andreas WIIK - Bjørn Idar LILLEVOLL;13-11, 11-3, 11-5
1/4;Adrian Iversen SLETTEN - Dagfinn KRISTIANSEN;11-7, 11-5, 11-8
1/4;Sten Eigil SIGURDSEN - Magne SCHYTTE;11-9, 11-4, 15-13
1/4;Ronny SOLVOLL - Ivan ELLEFSEN;11-5, 11-1, 11-5
1/8;Sten Eigil SIGURDSEN - Yngve MADSEN;11-5, 8-11, 11-6, 11-6
1/8;Ronny SOLVOLL - Ketil JOHANSEN;11-4, 11-8, 11-9
1/8;Bjørn Idar LILLEVOLL - Mattis H. JERNSLETTEN;11-6, 11-5, 11-5
1/8;Dagfinn KRISTIANSEN - Håvard SALAMONSEN;11-4, 11-4, 11-7

Herrer A B

1;Stig SLÅTTHOLM, Rana BTK
2;Fredrik Yttergård VAHL, Kanebogen BTK
3;Bjørn SKOG, Rana BTK
3;Tore Gudmund PEDERSEN, Bodø BTK

Final;Stig SLÅTTHOLM - Fredrik Yttergård VAHL;13-11, 11-7, 11-5
Semi;Stig SLÅTTHOLM - Bjørn SKOG;11-6, 11-6, 11-8
Semi;Fredrik Yttergård VAHL - Tore Gudmund PEDERSEN;11-8, 12-10, 11-9

Nybegynner 15 lørdag

1;Julia STENVOLD, Bodø BTK
2;Jonas HORN, Bodø BTK
3;Gaute Angell GRYTØYR, Bodø BTK
3;Markus Hanssen SOLVANG, Bodø BTK
5;Leander Hansen KNAPSKOG, Bodø BTK
5;Jonathan Fjeldberg ANDREASSEN, Bodø BTK

Final;Julia STENVOLD - Jonas HORN;12-10, 12-10, 11-7
Semi;Julia STENVOLD - Gaute Angell GRYTØYR;17-15, 9-11, 11-5, 11-5
Semi;Jonas HORN - Markus Hanssen SOLVANG;7-11, 9-11, 11-4, 11-5, 11-5
1/4;Julia STENVOLD - Leander Hansen KNAPSKOG;14-12, 11-9, 11-3
1/4;Markus Hanssen SOLVANG - Jonathan Fjeldberg ANDREASSEN;11-8, 11-4, 11-7

Nybegynner 15 lørdag B

1;Lilli Olivia Killie GAMSLETT,
Tromsø BTK
2;Signe GRYTØYR, Bodø BTK 3;Ella Nea Holonen JERNSLETTEN, Tromsø BTK

Final;Lilli Olivia Killie GAMSLETT - Signe GRYTØYR;11-2, 11-0, 11-1
Semi;Lilli Olivia Killie GAMSLETT - Ella Nea Holonen JERNSLETTEN;7-11, 11-9, 14-12, 7-11, 11-9

Nybegynner 15 søndag

1;Jonas HORN, Bodø BTK
2;Markus Hanssen SOLVANG, Bodø BTK

Final;Jonas HORN - Markus Hanssen SOLVANG;11-3, 11-7, 3-11, 7-11, 11-5

Nybegynner 15 søndag B

1;Gaute Angell GRYTØYR, Bodø BTK
2;Leander Hansen KNAPSKOG, Bodø BTK
3;Jonathan Fjeldberg ANDREASSEN, Bodø BTK

Final;Gaute Angell GRYTØYR - Leander Hansen KNAPSKOG;9-11, 8-11, 11-6, 11-2, 15-13
Semi;Leander Hansen KNAPSKOG - Jonathan Fjeldberg ANDREASSEN;13-15, 11-6, 11-3, 7-11, 11-4

Rankingklasse 1

1;Andreas DAGSLOTH, Bodø BTK
2;Adrian Iversen SLETTEN, Rana BTK
3;Ronny SOLVOLL, Rana BTK
3;Yngve MADSEN, Bodø BTK
5;Bjørn Idar LILLEVOLL, Bodø BTK
5;Sten Eigil SIGURDSEN, Tromsø BTK

Final;Andreas DAGSLOTH - Adrian Iversen SLETTEN;13-11, 11-13, 11-8, 11-5
Semi;Andreas DAGSLOTH - Ronny SOLVOLL;11-9, 11-5, 11-3
Semi;Adrian Iversen SLETTEN - Yngve MADSEN;11-5, 11-9, 8-11, 11-7
1/4;Ronny SOLVOLL - Bjørn Idar LILLEVOLL;11-9, 11-7, 12-14, 11-6
1/4;Yngve MADSEN - Sten Eigil SIGURDSEN;11-5, 11-8, 8-11, 11-1

Rankingklasse 1 B

1;Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK
2;Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
3;Mattis H. JERNSLETTEN, Tromsø BTK
3;Fredrik Yttergård VAHL, Kanebogen BTK

Final;Dagfinn KRISTIANSEN - Ketil JOHANSEN;6-11, 11-7, 11-3, 6-11, 11-7
Semi;Dagfinn KRISTIANSEN - Mattis H. JERNSLETTEN;11-5, 11-7, 11-6
Semi;Ketil JOHANSEN - Fredrik Yttergård VAHL;11-8, 11-9, 11-3

Rankingklasse 2

1;Håvard SALAMONSEN, Tromsø BTK
2;Ivan ELLEFSEN, Tromsø BTK
3;Nora BRÆKKE, Tromsø BTK
3;Markus Einar MADSEN, Bodø BTK
5;Thomas Bjarne LEIFSETH, Bodø BTK
5;Henrik Johan Korsgård NESTVOLD, Bodø BTK

Final;Håvard SALAMONSEN - Ivan ELLEFSEN;11-9, 11-6, 6-11, 11-5
Semi;Håvard SALAMONSEN - Nora BRÆKKE;12-10, 11-4, 11-4
Semi;Ivan ELLEFSEN - Markus Einar MADSEN;11-5, 11-7, 11-6
1/4;Ivan ELLEFSEN - Thomas Bjarne LEIFSETH;11-3, 11-6, 11-9
1/4;Nora BRÆKKE - Henrik Johan Korsgård NESTVOLD;11-7, 6-11, 14-12, 11-9

Rankingklasse 2 B

1;Andreas Stien YTTERSTAD, Kanebogen BTK
2;Vegard Sunde LORENTZEN, Bodø BTK
3;Ulrik Andreas GRYTØYR, Bodø BTK
3;Sondre NYHEIM-PEDERSEN, Bodø BTK

Final;Andreas Stien YTTERSTAD - Vegard Sunde LORENTZEN;11-3, 11-5, 11-5
Semi;Andreas Stien YTTERSTAD - Ulrik Andreas GRYTØYR;11-2, 11-2, 11-3
Semi;Vegard Sunde LORENTZEN - Sondre NYHEIM-PEDERSEN;11-8, 8-11, 11-5, 11-5

Veteran 35

1;Sten Eigil SIGURDSEN, Tromsø BTK
2;Yngve MADSEN, Bodø BTK
3;Ketil JOHANSEN, Bodø BTK
3;Ronny SOLVOLL, Rana BTK
5;Thomas Bjarne LEIFSETH, Bodø BTK
5;Stig SLÅTTHOLM, Rana BTK
5;Bjørn Idar LILLEVOLL, Bodø BTK
5;Dagfinn KRISTIANSEN, Kanebogen BTK

Final;Sten Eigil SIGURDSEN - Yngve MADSEN;11-8, 11-5, 8-11, 11-9
Semi;Sten Eigil SIGURDSEN - Ketil JOHANSEN;13-11, 11-9, 11-4
Semi;Yngve MADSEN - Ronny SOLVOLL;13-11, 11-6, 11-4
1/4;Sten Eigil SIGURDSEN - Thomas Bjarne LEIFSETH;11-5, 11-8, 11-9
1/4;Yngve MADSEN - Stig SLÅTTHOLM;11-9, 11-5, 10-12, 11-9
1/4;Ketil JOHANSEN - Bjørn Idar LILLEVOLL;12-14, 6-11, 11-8, 11-9, 11-9
1/4;Ronny SOLVOLL - Dagfinn KRISTIANSEN;11-7, 13-11, 10-12, 6-11, 11-5

Veteran 35 B

1;Roger WILLASSEN, Bodø BTK

Final;Roger Willassen vann på WO mot Bjørn Skog
Semi;Roger Willassen vann på WO mot Tore Gudmund Pedersen
Semi;Bjørn Skog vann på WO mot Michal Holis

Yngre senior 34

1;Adrian Iversen SLETTEN, Rana BTK
2;Magne SCHYTTE, Rana BTK
3;Andreas Stien YTTERSTAD, Kanebogen BTK
3;Håvard SALAMONSEN, Tromsø BTK
5;Fredrik Yttergård VAHL, Kanebogen BTK
5;Mattis H. JERNSLETTEN, Tromsø BTK

Final;Adrian Iversen SLETTEN - Magne SCHYTTE;11-9, 11-6, 11-3
Semi;Adrian Iversen SLETTEN - Andreas Stien YTTERSTAD;11-3, 11-4, 11-2
Semi;Magne SCHYTTE - Håvard SALAMONSEN;11-7, 11-9, 12-10
1/4;Andreas Stien YTTERSTAD - Fredrik Yttergård VAHL;11-9, 7-11, 11-4, 8-11, 11-8
1/4;Håvard SALAMONSEN - Mattis H. JERNSLETTEN;11-8, 5-11, 11-9, 11-8

Yngre senior 34 B

1;Markus Einar MADSEN, Bodø BTK
2;Nora BRÆKKE, Tromsø BTK
3;Henrik Johan Korsgård NESTVOLD, Bodø BTK
3;Ivan ELLEFSEN, Tromsø BTK

Final;Markus Einar MADSEN - Nora BRÆKKE;11-9, 11-3, 11-3
Semi;Markus Einar MADSEN - Henrik Johan Korsgård NESTVOLD;11-6, 6-11, 11-7, 10-12, 11-6
Semi;Nora BRÆKKE - Ivan ELLEFSEN;11-6, 6-11, 11-5, 4-11, 11-9

Gutter 15

1;Markus Einar MADSEN, Bodø BTK
2;Henrik Johan Korsgård NESTVOLD, Bodø BTK
3;Ulrik Andreas GRYTØYR, Bodø BTK
4;Vegard Sunde LORENTZEN, Bodø BTK
5;Sondre NYHEIM-PEDERSEN, Bodø BTK

Jenter 11

1;Lilli Olivia Killie GAMSLETT, Tromsø BTK
2;Luna STENVOLD, Bodø BTK
3;Ella Nea Holonen JERNSLETTEN, Tromsø BTK
4;Signe GRYTØYR, Bodø BTK

Nybegynner 15 søndag

1;Markus Hanssen SOLVANG, Bodø BTK
2;Jonas HORN, Bodø BTK
3;Leander Hansen KNAPSKOG, Bodø BTK
4;Jonathan Fjeldberg ANDREASSEN, Bodø BTK
5;Gaute Angell GRYTØYR, Bodø BTK


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2021/2022
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Solidaritetsfond
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Lov for TBTK
Dokumenter
Mørketidscupen 2021
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
"Hall of fame" Nord-Norge
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
Fotballturnering
NBTF
ITTF
Facebooksiden til TBTK

Kevin og Odin Spillere 2021 Finalister klubbmesterskap 2021 Erik 2010 Klubblokalet 2021

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.