Tromsø Bordtennisklubb

Tromsø Bordtennisklubb - logo
Stiftet 15. november 1982
Organisasjonsnummer: 975 931 706

Stevneresultater 2011/2012

På denne siden blir resultater fra lokale stevner (i hvert fall der det er deltakelse fra Tromsø BTK) for sesongen 2011/2012 oppført. De viktigste stevnene lokalt er 3 regionalcuper (inkludert Nordnorsk mesterskap), og Tromsø BTKs Mørketidscup som går i november samt Nordkraftloopen i Narvik og Havørna Cup i Bodø.

Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013

Sammenlagtstillingen i Regional-Cup i Region Nord 2011/2012



Regional-Cup 1, Bodø, 17.-18. september 2011

Gutter 13 (15 deltakere)

1. Andersen Thomas Yttermo, Kanebogen BTK (60 p)
2. Dagsloth Andreas, Bodø BTK (45 p)
3. Breivik Vegard, Kanebogen BTK (30 p)
3. Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK (30 p)
5. Carlsen Thomas, Saltdal BTK
5. Sjåvik Sigurd Albrigtsen, Herøy IL
5. Wiik Eirik, Bodø BTK
5. Ouhassi Jonas, Bodø BTK

Finale: Andersen Thomas Yttermo - Dagsloth Andreas: 11-7, 8-11, 11-7, 8-11, 11-9
Semi: Andersen Thomas Yttermo - Breivik Vegard: 11-3, 11-4, 11-5
Semi: Dagsloth Andreas - Ingebrigtsen Mikael: 6-11, 11-6, 3-11, 11-6, 11-4
1/4: Andersen Thomas Yttermo - Carlsen Thomas: 11-5, 11-9, 11-6
1/4: Dagsloth Andreas - Sjåvik Sigurd Albrigtsen: 11-8, 11-5, 11-1
1/4: Breivik Vegard - Wiik Eirik: 11-6, 11-8, 11-7
1/4: Ingebrigtsen Mikael - Ouhassi Jonas: 11-6, 11-9, 9-11, 11-4


Gutter 15 (28 deltakere)

1. Jacobsen Tobias, Kanebogen BTK (112 p)
2. Andersen Thomas Yttermo, Kanebogen BTK (84 p)
3. Husveg Eirik, Narvik BTK (56 p)
3. Schytte Magne, Rana BTK (56 p)
5. Raja-ahde Ella, Rana BTK (28 p)
5. Dagsloth Andreas, Bodø BTK (28 p)
5. Tangonsak Bond, Herøy IL (28 p)
5. Skog Brage, Saltdal BTK (28 p)
9. Vassbotn Øystein, Bodø BTK
9. Grande Ole Johnny, Herøy IL
9. Olsen Aleksander, Rana BTK
9. Breivik Vegard, Kanebogen BTK
9. Romstad Sander, Narvik BTK
9. Johansen Christina Schønning, Saltdal BTK
9. Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK
9. Wiik Eirik, Bodø BTK

Finale: Jacobsen Tobias - Andersen Thomas Yttermo: 11-6, 11-8, 12-10
Semi: Jacobsen Tobias - Husveg Eirik: 7-11, 11-7, 12-14, 11-9, 11-7
Semi: Andersen Thomas Yttermo - Schytte Magne: 11-5, 7-11, 11-8, 11-9
1/4: Jacobsen Tobias - Raja-ahde Ella: 11-5, 9-11, 11-7, 11-5
1/4: Andersen Thomas Yttermo - Dagsloth Andreas: 11-7, 2-11, 11-8, 7-11, 12-10
1/4: Husveg Eirik - Tangonsak Bond: 11-6, 11-9, 9-11, 11-6
1/4: Schytte Magne - Skog Brage: 11-5, 11-4, 11-5
1/8: Jacobsen Tobias - Vassbotn Øystein: 11-1, 11-1, 11-5
1/8: Andersen Thomas Yttermo - Grande Ole Johnny: 11-5, 11-9, 11-2
1/8: Husveg Eirik - Olsen Aleksander: 11-5, 11-6, 11-5
1/8: Schytte Magne - Breivik Vegard: 11-5, 11-6, 11-4
1/8: Raja-ahde Ella - Romstad Sander: 11-7, 11-9, 11-13, 13-11
1/8: Dagsloth Andreas - Johansen Christina Schønning: 11-9, 11-4, 11-8
1/8: Tangonsak Bond - Ingebrigtsen Mikael: 10-12, 11-7, 11-3, 6-11, 11-3
1/8: Skog Brage - Wiik Eirik: 15-13, 10-12, 11-9, 11-7

Gutter 15 double (13 par)

1. Schytte Magne/Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK
2. Ouhassi Jonas/Dagsloth Andreas, Bodø BTK
3. Andersen Thomas Yttermo/Jacobsen Tobias, Kanebogen BTK
3. Tangonsak Bond/Grande Ole Johnny, Herøy IL
5. Skog Brage/Husveg Eirik, Saltdal BTK/Narvik BTK
5. Romstad Sivert/Romstad Sander, Narvik BTK
5. Johansen Christina Schønning/Kvarsnes Kjell Kristian, Saltdal BTK
5. Karlsen Anders Forfang/Breivik Vegard, Bodø BTK/Kanebogen BTK

Finale: Schytte M - Ouhassi J: 11-6, 11-0, 12-10
Semi: Schytte M - Andersen T Y: 11-8, 6-11, 11-8, 11-2
Semi: Ouhassi J - Tangonsak B: 11-5, 11-5, 11-4
1/4: Schytte M - Skog B: 11-8, 11-7, 17-15
1/4: Ouhassi J - Romstad S: 11-1, 11-13, 14-16, 11-6, 11-5
1/4: Andersen T Y - Johansen C S: 11-8, 11-7, 11-6
1/4: Tangonsak B - Karlsen A F: 11-5, 11-5, 11-9

Gutter/Jenter 10 (6 deltakere)

1. Romstad Sivert, Narvik BTK
2. Solvoll Olve, Rana BTK
3. Meland Malin, Saltdal BTK
3. Solvoll Ask, Rana BTK

Finale: Romstad Sivert - Solvoll Olve: 11-5, 9-11, 11-6, 11-3
Semi: Romstad Sivert - Meland Malin: 11-9, 11-4, 11-2
Semi: Solvoll Olve - Solvoll Ask: 11-7, 12-10, 13-11

Gutter/Jenter 12 (10 deltakere)

1. Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK
2. Dagsloth Andreas, Bodø BTK
3. Wiik Eirik, Bodø BTK
3. Romstad Sivert, Narvik BTK
5. Solvoll Olve, Rana BTK
5. Ouhassi Jonas, Bodø BTK

Finale: Ingebrigtsen Mikael - Dagsloth Andreas: 11-7, 9-11, 11-6, 11-6
Semi: Ingebrigtsen Mikael - Wiik Eirik: 12-10, 11-8, 11-6
Semi: Dagsloth Andreas - Romstad Sivert: 11-6, 11-7, 11-4
1/4: Wiik Eirik - Solvoll Olve: 11-4, 11-8, 11-1
1/4: Romstad Sivert - Ouhassi Jonas: 3-11, 13-11, 11-9, 8-11, 13-11

Gutter/Jenter 14 (20 deltakere)

1. Dagsloth Andreas, Bodø BTK
2. Husveg Eirik, Narvik BTK
3. Andersen Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
3. Jacobsen Tobias, Kanebogen BTK
5. Olsen William Eivik, Bodø BTK
5. Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK
5. Wiik Eirik, Bodø BTK
5. Skog Brage, Saltdal BTK
9. Breivik Vegard, Kanebogen BTK
9. Romstad Sivert, Narvik BTK

Finale: Dagsloth Andreas - Husveg Eirik: 11-7, 11-8, 11-8
Semi: Dagsloth Andreas - Andersen Thomas Yttermo: 11-7, 5-11, 11-5, 11-8
Semi: Husveg Eirik - Jacobsen Tobias: 11-5, 11-3, 11-5
1/4: Dagsloth Andreas - Olsen William Eivik: 11-8, 12-10, 11-8
1/4: Husveg Eirik - Ingebrigtsen Mikael: 8-11, 11-8, 10-12, 11-4, 11-8
1/4: Andersen Thomas Yttermo - Wiik Eirik: 11-9, 11-7, 12-10
1/4: Jacobsen Tobias - Skog Brage: 6-11, 11-6, 11-4, 11-4
1/8: Ingebrigtsen Mikael - Breivik Vegard: 11-9, 11-6, 14-12
1/8: Wiik Eirik - Romstad Sivert: 14-12, 11-7, 18-16

Herrer A (25 deltakere)

1. Eidesen Erik Steinnes, Tromsø BTK (100 p)
2. Yu Jinyang, Tromsø BTK (75 p)
3. Johansen Kevin, Bodø BTK (50 p)
3. Andreassen Simon, Narvik BTK (50 p)
5. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK (25 p)
5. Solvoll Ronny, Rana BTK (25 p)
5. Nilsen Kristoffer, Tromsø BTK (25 p)
5. Wiik Andreas, Bodø BTK (25 p)
9. Bertelsen Espen, Narvik BTK
9. Bratli Tor Arne, Narvik BTK
9. Sjåvik Erlend, Herøy IL
9. Asplund Per Anders Åke, Rana BTK
9. Dyrkolbotn Odin, Tromsø BTK
9. Kong Zhouchen, Kanebogen BTK
9. Ingebrigtsen Gunnar, Rana BTK
9. Slåttholm Stig, Saltdal BTK

Finale: Eidesen Erik Steinnes - Yu Jinyang: 7-11, 11-9, 11-7, 11-8
Semi: Eidesen Erik Steinnes - Johansen Kevin: 11-9, 11-7, 11-5
Semi: Yu Jinyang - Andreassen Simon: 11-9, 11-7, 11-6
1/4: Eidesen Erik Steinnes - Kristiansen Dagfinn: 11-9, 11-8, 11-4
1/4: Yu Jinyang - Solvoll Ronny: 11-7, 11-7, 13-11
1/4: Johansen Kevin - Nilsen Kristoffer: 11-7, 11-9, 12-10
1/4: Andreassen Simon - Wiik Andreas: 11-4, 3-11, 10-12, 11-2, 11-9
1/8: Eidesen Erik Steinnes - Bertelsen Espen: 11-5, 11-4, 12-10
1/8: Yu Jinyang - Bratli Tor Arne: 11-5, 11-7, 11-8
1/8: Johansen Kevin - Sjåvik Erlend: 11-5, 11-6, 9-11, 11-5
1/8: Andreassen Simon - Asplund Per Anders Åke: 11-9, 11-3, 11-8
1/8: Kristiansen Dagfinn - Dyrkolbotn Odin: 11-5, 11-9, 11-2
1/8: Solvoll Ronny - Kong Zhouchen: 7-11, 11-2, 11-6, 11-7, 9-11
1/8: Nilsen Kristoffer - Ingebrigtsen Gunnar: 11-6, 11-2, 11-5
1/8: Wiik Andreas - Slåttholm Stig: 11-13, 6-11, 11-8, 11-7, 11-7

Herrer B (32 deltakere)

1. Eidesen Erik Steinnes, Tromsø BTK
2. Yu Jinyang, Tromsø BTK
3. Skog Bjørn, Saltdal BTK
3. Andreassen Simon, Narvik BTK
5. Johansen Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
5. Solvoll Ronny, Rana BTK
5. Slåttholm Stig, Saltdal BTK
5. Schytte Magne, Rana BTK
9. Skog Georg, Saltdal BTK
9. Romstad Sander, Narvik BTK
9. Øvregård John, Bodø BTK
9. Wind Johan Sokrates, Tromsø BTK
9. Ingebrigtsen Mikael, Rana BTK
9. Johnsen Jan Eivind, Narvik BTK
9. Husveg Eirik, Narvik BTK
9. Dyrkolbotn Odin, Tromsø BTK

Finale: Eidesen Erik Steinnes - Yu Jinyang: 11-8, 13-11, 11-7
Semi: Eidesen Erik Steinnes - Skog Bjørn: 11-8, 11-4, 11-6
Semi: Yu Jinyang - Andreassen Simon: 11-9, 11-8, 14-12
1/4: Eidesen Erik Steinnes - Johansen Sigbjørn Skjerpen: 11-7, 11-6, 12-10
1/4: Yu Jinyang - Solvoll Ronny: 7-11, 11-5, 11-9, 12-10
1/4: Skog Bjørn - Slåttholm Stig: 11-9, 6-11, 11-7, 11-3
1/4: Andreassen Simon - Schytte Magne: 11-4, 3-11, 11-7, 11-6
1/8: Eidesen Erik Steinnes - Skog Georg: 11-8, 11-4, 11-2
1/8: Yu Jinyang - Romstad Sander: 12-10, 11-8, 11-7
1/8: Skog Bjørn - Øvregård John: 11-1, 11-2, 11-4
1/8: Andreassen Simon - Wind Johan Sokrates: 11-2, 11-6, 11-6
1/8: Johansen Sigbjørn Skjerpen - Ingebrigtsen Mikael: 14-12, 11-8, 11-9
1/8: Solvoll Ronny - Johnsen Jan Eivind: 6-11, 10-12, 11-6, 11-4, 11-4
1/8: Slåttholm Stig - Husveg Eirik: 11-9, 11-4, 11-6
1/8: Schytte Magne - Dyrkolbotn Odin: 11-3, 6-11, 11-9, 11-9

Herrer C (24 deltakere)

1. Johansen Kevin, Bodø BTK
2. Bertelsen Espen, Narvik BTK
3. Kong Zhouchen, Kanebogen BTK
3. Skog Bjørn, Saltdal BTK
5. Skog Georg, Saltdal BTK
5. Nilsen Kristoffer, Tromsø BTK
5. Sjåvik Erlend, Herøy IL
5. Wind Johan Sokrates, Tromsø BTK
9. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK
9. Øvregård John, Bodø BTK
9. Bratli Tor Arne, Narvik BTK
9. Wiik Andreas, Bodø BTK
9. Høgseth Jøran, Rana BTK
9. Johansen Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
9. Torrissen Normann, Bodø BTK
9. Ingebrigtsen Gunnar, Rana BTK

Finale: Johansen Kevin - Bertelsen Espen: 11-4, 15-13, 11-4
Semi: Johansen Kevin - Kong Zhouchen: 6-11, 2-11, 11-7, 11-7, 11-5
Semi: Bertelsen Espen - Skog Bjørn: 8-11, 6-11, 11-9, 11-7, 13-11
1/4: Johansen Kevin - Skog Georg: 11-13, 11-3, 11-5, 11-8
1/4: Bertelsen Espen - Nilsen Kristoffer: 11-4, 11-3, 13-11
1/4: Kong Zhouchen - Sjåvik Erlend: 4-11, 11-3, 7-11, 11-7, 11-5
1/4: Skog Bjørn - Wind Johan Sokrates: 11-5, 11-5, 11-5
1/8: Johansen Kevin - Kristiansen Dagfinn: 11-2, 11-4, 11-5
1/8: Bertelsen Espen - Øvregård John: 11-2, 11-4, 11-6
1/8: Kong Zhouchen - Bratli Tor Arne: 9-11, 11-7, 11-7, 11-9
1/8: Skog Bjørn - Wiik Andreas: 13-11, 11-5, 11-7
1/8: Skog Georg - Høgseth Jøran: 11-8, 11-4, 11-7
1/8: Nilsen Kristoffer - Johansen Sigbjørn Skjerpen: 11-6, 12-10, 4-11, 11-5
1/8: Sjåvik Erlend - Torrissen Normann: 11-4, 11-3, 12-10
1/8: Wind Johan Sokrates - Ingebrigtsen Gunnar: 9-11, 6-11, 12-10, 11-9, 11-9

Herrer Double (12 par)

1. Eidesen Erik Steinnes/Yu Jinyang, Tromsø BTK
2. Andreassen Simon/Lillevoll Bjørn Idar, Narvik BTK
3. Johansen Sigbjørn Skjerpen/Slåttholm Stig, Bodø BTK/Saltdal BTK
3. Wiik Andreas/Øvregård John, Bodø BTK

Finale: Eidesen E S - Andreassen S: 11-4, 7-11, 11-4, 11-8
Semi: Eidesen E S - Johansen S S: 11-2, 9-11, 11-9, 6-11, 11-5
Semi: Andreassen S - Wiik A: 11-8, 11-5, 11-9

Herrer Eldre Junior (25 deltakere)

1. Yu Jinyang, Tromsø BTK (100 p)
2. Wiik Andreas, Bodø BTK (75 p)
3. Schytte Magne, Rana BTK (50 p)
3. Nilsen Kristoffer, Tromsø BTK (50 p)
5. Høgseth Jøran, Rana BTK (25 p)
5. Wind Johan Sokrates, Tromsø BTK (25 p)
5. Tangonsak Bond, Herøy IL (25 p)
5. Asplund Per Anders Åke, Rana BTK (25 p)
9. Husveg Eirik, Narvik BTK
9. Andersen Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
9. Holstad Eivind, Herøy IL
9. Raja-ahde Ella, Rana BTK
9. Skog Brage, Saltdal BTK
9. Grande Ole Johnny, Herøy IL

Finale: Yu Jinyang - Wiik Andreas: 11-9, 11-8, 11-7
Semi: Yu Jinyang - Schytte Magne: 11-5, 15-13, 11-6
Semi: Wiik Andreas - Nilsen Kristoffer: 9-11, 11-6, 11-4, 12-10
1/4: Yu Jinyang - Høgseth Jøran: 11-2, 11-3, 11-8
1/4: Wiik Andreas - Wind Johan Sokrates: 12-10, 11-7, 11-6
1/4: Schytte Magne - Tangonsak Bond: 8-11, 11-4, 11-3, 11-7
1/4: Nilsen Kristoffer - Asplund Per Anders Åke: 7-11, 11-7, 11-8, 9-11, 11-8
1/8: Schytte Magne - Husveg Eirik: 14-12, 11-6, 11-5
1/8: Nilsen Kristoffer - Andersen Thomas Yttermo: 11-8, 11-3, 11-8
1/8: Høgseth Jøran - Holstad Eivind: 11-6, 11-1, 11-5
1/8: Wind Johan Sokrates - Raja-ahde Ella: 11-9, 11-4, 6-11, 11-7
1/8: Tangonsak Bond - Skog Brage: 11-7, 7-11, 13-11, 13-15, 11-9
1/8: Asplund Per Anders Åke - Grande Ole Johnny: 11-3, 11-6, 11-4

Herrer Junior (16 deltakere)

1. Schytte Magne, Rana BTK (64 p)
2. Nilsen Kristoffer, Tromsø BTK (48 p)
3. Wind Johan Sokrates, Tromsø BTK (32 p)
3. Torrissen Normann, Bodø BTK (32 p)
5. Raja-ahde Ella, Rana BTK (16 p)
5. Tangonsak Bond, Herøy IL (16 p)
5. Høgseth Jøran, Rana BTK (16 p)
5. Asplund Per Anders Åke, Rana BTK (16 p)

Finale: Schytte Magne - Nilsen Kristoffer: 11-5, 18-16, 11-7
Semi: Schytte Magne - Wind Johan Sokrates: 11-7, 11-9, 14-16, 11-9
Semi: Nilsen Kristoffer - Torrissen Normann: 11-3, 11-1, 14-12
1/4: Schytte Magne - Raja-ahde Ella: 7-11, 8-11, 17-15, 11-2, 11-7
1/4: Nilsen Kristoffer - Tangonsak Bond: 11-5, 11-7, 11-7
1/4: Wind Johan Sokrates - Høgseth Jøran: 6-11, 13-11, 10-12, 11-7, 13-11
1/4: Torrissen Normann - Asplund Per Anders Åke: 9-11, 11-5, 11-9, 12-10

Herrer Åpen (15 deltakere)

1. Eidesen Erik Steinnes, Tromsø BTK
2. Yu Jinyang, Tromsø BTK
3. Johansen Kevin, Bodø BTK
3. Andreassen Simon, Narvik BTK

Finale: Eidesen Erik Steinnes - Yu Jinyang: 11-7, 9-11, 11-8, 11-6
Semi: Eidesen Erik Steinnes - Johansen Kevin: 11-5, 12-10, 11-5
Semi: Yu Jinyang - Andreassen Simon: 11-7, 11-4, 11-1

Rekrutt 13 (11 deltakere)

1. Breivik Vegard, Kanebogen BTK
2. Olsen William Eivik, Bodø BTK
3. Solvoll Olve, Rana BTK
3. Romstad Sivert, Narvik BTK
5. Carlsen Thomas, Saltdal BTK
5. Solvoll Ask, Rana BTK

Finale: Breivik Vegard - Olsen William Eivik: 12-10, 11-8, 11-13, 11-7
Semi: Breivik Vegard - Solvoll Olve: 11-5, 11-4, 12-10
Semi: Olsen William Eivik - Romstad Sivert: 11-3, 11-9, 11-5
1/4: Olsen William Eivik - Carlsen Thomas: 11-6, 11-1, 8-11, 11-7
1/4: Solvoll Olve - Solvoll Ask: 9-11, 11-6, 11-4, 6-11, 12-10

Rekrutt 15 (22 deltakere)

1. Romstad Sander, Narvik BTK
2. Skog Brage, Saltdal BTK
3. Johansen Christina Schønning, Saltdal BTK
3. Wiik Eirik, Bodø BTK
5. Grande Ole Johnny, Herøy IL
5. Breivik Vegard, Kanebogen BTK
5. Tangonsak Bond, Herøy IL
5. Kvarsnes Kjell Kristian, Saltdal BTK
9. Carlsen Thomas, Saltdal BTK
9. Ouhassi Jonas, Bodø BTK
9. Solvoll Olve, Rana BTK
9. Sodoma Martin, Narvik BTK

Finale: Romstad Sander - Skog Brage: 11-7, 13-11, 4-11, 7-11, 11-9
Semi: Romstad Sander - Johansen Christina Schønning: 6-11, 11-4, 10-12, 11-7, 11-8
Semi: Skog Brage - Wiik Eirik: 11-7, 11-4, 11-5
1/4: Romstad Sander - Grande Ole Johnny: 15-13, 11-8, 11-9
1/4: Skog Brage - Breivik Vegard: 12-14, 8-11, 11-8, 11-9, 11-5
1/4: Johansen Christina Schønning - Tangonsak Bond: 12-14, 11-4, 11-7, 5-11, 11-7
1/4: Wiik Eirik - Kvarsnes Kjell Kristian: 5-11, 12-10, 10-12, 11-5, 11-6
1/8: Grande Ole Johnny - Carlsen Thomas: 5-11, 5-11, 14-12, 11-8, 11-7
1/8: Breivik Vegard - Ouhassi Jonas: 12-10, 11-8, 11-9
1/8: Tangonsak Bond - Solvoll Olve: 11-2, 11-3, 15-13
1/8: Kvarsnes Kjell Kristian - Sodoma Martin: 11-6, 11-13, 12-10, 11-9

Veteran 35 (16 deltakere)

1. Eidesen Erik Steinnes, Tromsø BTK (64 p)
2. Andreassen Simon, Narvik BTK (48 p)
3. Lillevoll Bjørn Idar, Narvik BTK (32 p)
3. Skog Bjørn, Saltdal BTK (32 p)
5. Johansen Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK (16 p)
5. Slåttholm Stig, Saltdal BTK (16 p)
5. Kristiansen Dagfinn, Kanebogen BTK (16 p)
5. Sjåvik Erlend, Herøy IL (16 p)

Finale: Eidesen Erik Steinnes - Andreassen Simon: 11-5, 14-12, 8-11, 11-8
Semi: Eidesen Erik Steinnes - Lillevoll Bjørn Idar: 15-13, 11-7, 14-12
Semi: Andreassen Simon - Skog Bjørn: 3-11, 14-12, 11-4, 11-6
1/4: Eidesen Erik Steinnes - Johansen Sigbjørn Skjerpen: 11-3, 11-7, 11-7
1/4: Andreassen Simon - Slåttholm Stig: 11-6, 11-8, 11-5
1/4: Lillevoll Bjørn Idar - Kristiansen Dagfinn: 11-7, 11-4, 11-8
1/4: Skog Bjørn - Sjåvik Erlend: 11-4, 11-7, 12-10

Damer A (3 deltakere)

1. Johansen Christina Schønning, Saltdal BTK (12 p)
2. Raja-ahde Ella, Rana BTK (9 p)
3. Wikberg Stine-Mari, Saltdal BTK (6 p)

Damer Eldre Junior (3 deltakere)

1. Johansen Christina Schønning, Saltdal BTK (12 p)
2. Raja-ahde Ella, Rana BTK (9 p)
3. Wikberg Stine-Mari, Saltdal BTK (6 p)

Mørketidscupen, Tromsø, 19.-20. november 2011

Damer Elite

1. Anna Popova, Rodina TTC
2. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
3. Steffi Kluge, Bodø BTK
3. Polina Povelieva, Rodina TTC

Finale: Anna Popova - Maja Haugen Gjelle: 12-10, 11-9, 11-3
Semi: Anna Popova - Steffi Kluge: 11-9, 11-4, 7-11, 7-11, 11-6
Semi: Maja Haugen Gjelle - Polina Povelieva: 11-7, 11-4, 2-11, 11-6

Gutter 10

1. Ivan Korotyaev, Rodina TTC
2. Sivert Romstad, Narvik BTK

Finale: Ivan Korotyaev - Sivert Romstad: 11-1, 11-8, 9-11, 11-2

Gutter 11

1. Ivan Korotyaev, Rodina TTC
2. Sivert Romstad, Narvik BTK

Finale: Ivan Korotyaev - Sivert Romstad: 12-10, 11-7, 14-12

Gutter 12

1. Anna Popova, Rodina TTC
2. Daniil Sinitsyn, Rodina TTC
3. Ivan Korotyaev, Rodina TTC
3. Polina Povelieva, Rodina TTC
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Sivert Romstad, Narvik BTK
5. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK

Finale: Anna Popova - Daniil Sinitsyn: 11-7, 11-6, 11-8
Semi: Anna Popova - Ivan Korotyaev: 11-7, 11-9, 11-5
Semi: Daniil Sinitsyn - Polina Povelieva: 11-4, 9-11, 11-7, 11-5
1/4: Anna Popova - Eirik Wiik: 11-5, 11-8, 11-3
1/4: Daniil Sinitsyn - Sivert Romstad: 11-8, 11-1, 11-4
1/4: Ivan Korotyaev - Johan Olsen Gravrok: 11-6, 11-9, 11-6
1/4: Polina Povelieva - Andreas Dagsloth: 8-11, 6-11, 11-9, 11-9, 11-5

Gutter 13

1. Daniil Sinitsyn, Rodina TTC
2. Andrei Korotyaev, Rodina TTC
3. Ivan Korotyaev, Rodina TTC
3. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
5. Håvard Salamonsen, Tromsø BTK
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
5. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
9. Vegard Breivik, Kanebogen BTK
9. Sivert Romstad, Narvik BTK

Finale: Daniil Sinitsyn - Andrei Korotyaev: 11-2, 11-7, 11-4
Semi: Daniil Sinitsyn - Ivan Korotyaev: 10-12, 11-13, 11-4, 14-12, 12-10
Semi: Andrei Korotyaev - Johan Olsen Gravrok: 11-9, 8-11, 11-8, 12-14, 11-2
1/4: Daniil Sinitsyn - Håvard Salamonsen: 11-2, 11-5, 11-0
1/4: Andrei Korotyaev - Eirik Wiik: 11-5, 11-1, 11-8
1/4: Ivan Korotyaev - Andreas Dagsloth: 11-8, 6-11, 11-2, 8-11, 13-11
1/4: Johan Olsen Gravrok - Thomas Yttermo Andersen: 7-11, 11-8, 11-7, 13-11
1/8: Ivan Korotyaev - Vegard Breivik: 15-13, 11-3, 11-5
1/8: Johan Olsen Gravrok - Sivert Romstad: 11-8, 11-8, 11-6

Gutter 14

1. Vladislav Dorofeev, Rodina TTC
2. Daniil Sinitsyn, Rodina TTC
3. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
3. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
5. Vegard Breivik, Kanebogen BTK
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Andrei Korotyaev, Rodina TTC
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
9. Severin Schirmer, Tromsø BTK
9. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
9. Joakim Tilrem Paulsen, Bodø BTK
9. Sivert Romstad, Narvik BTK

Finale: Vladislav Dorofeev - Daniil Sinitsyn: 11-3, 12-10, 11-8
Semi: Vladislav Dorofeev - Thomas Yttermo Andersen: 11-6, 11-1, 11-4
Semi: Daniil Sinitsyn - Maja Haugen Gjelle: 11-7, 7-11, 5-11, 11-6, 11-9
1/4: Vladislav Dorofeev - Vegard Breivik: 11-3, 11-3, 11-4
1/4: Daniil Sinitsyn - Eirik Wiik: 11-3, 11-2, 11-6
1/4: Thomas Yttermo Andersen - Andrei Korotyaev: 11-7, 11-5, 10-12, 11-7
1/4: Maja Haugen Gjelle - Andreas Dagsloth: 11-7, 11-4, 5-11, 10-12, 11-6
1/8: Thomas Yttermo Andersen - Severin Schirmer: 11-6, 11-2, 11-3
1/8: Maja Haugen Gjelle - Johan Olsen Gravrok: 11-6, 11-3, 11-5
1/8: Vegard Breivik - Joakim Tilrem Paulsen: 11-5, 11-7, 11-8
1/8: Eirik Wiik - Sivert Romstad: 11-4, 11-6, 7-11, 9-11, 11-7

Gutter 15

1. Vycheslav Samodumov, Rodina TTC
2. Vladislav Dorofeev, Rodina TTC
3. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
3. Daniil Sinitsyn, Rodina TTC
5. Pontus Nordström, Kebnekaise BTK
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
5. Magne Schytte, Rana BTK
5. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
9. Sander Romstad, Narvik BTK
9. Lars Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
9. Sivert Romstad, Narvik BTK
9. Joakim Tilrem Paulsen, Bodø BTK
9. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
9. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK
9. Eirik Wiik, Bodø BTK
9. Eirik Husveg, Narvik BTK

Finale: Vycheslav Samodumov - Vladislav Dorofeev: 13-11, 8-11, 11-4, 4-11, 11-9
Semi: Vycheslav Samodumov - Maja Haugen Gjelle: 11-3, 13-11, 11-3
Semi: Vladislav Dorofeev - Daniil Sinitsyn: 11-5, 11-4, 11-7
1/4: Vycheslav Samodumov - Pontus Nordström: 11-6, 11-4, 11-6
1/4: Vladislav Dorofeev - Andreas Dagsloth: 11-1, 11-7, 12-10
1/4: Maja Haugen Gjelle - Magne Schytte: 11-6, 9-11, 11-8, 11-7
1/4: Daniil Sinitsyn - Johan Olsen Gravrok: 11-3, 11-8, 11-8
1/8: Vycheslav Samodumov - Sander Romstad: 11-2, 11-7, 11-5
1/8: Vladislav Dorofeev - Lars Haugen Gjelle: 11-6, 11-1, 11-5
1/8: Maja Haugen Gjelle - Sivert Romstad: 11-7, 11-0, 11-9
1/8: Daniil Sinitsyn - Joakim Tilrem Paulsen: 11-2, 11-1, 11-3
1/8: Pontus Nordström - Thomas Yttermo Andersen: 11-5, 11-6, 11-6
1/8: Andreas Dagsloth - Johan Sokrates Wind: 9-11, 9-11, 11-6, 11-9, 11-5
1/8: Magne Schytte - Eirik Wiik: 11-9, 11-4, 11-1
1/8: Johan Olsen Gravrok - Eirik Husveg: 11-9, 11-9, 10-12, 15-13

Herrer A

1. Igor Gudlikin, Rodina TTC
2. Alexey Khorkov, Rodina TTC
3. Yuri Bannikov, Rodina TTC
3. Aleksander Kosenok, Rodina TTC
5. Eugeniy Staritsyn, Rodina TTC
5. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
5. Sebastian Olsson, Kebnekaise BTK
5. Jinyang Yu, Tromsø BTK
9. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
9. Inge Brunsvik, Herøy IL
9. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
9. Anders Nordström, Kebnekaise BTK
9. Stein Erik Trondsen, Tromsø BTK
9. Magne Schytte, Rana BTK
9. Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK
9. Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK

Finale: Igor Gudlikin - Alexey Khorkov: 7-11, 11-6, 11-4, 11-4
Semi: Igor Gudlikin - Yuri Bannikov: 11-9, 11-6, 11-8
Semi: Alexey Khorkov - Aleksander Kosenok: 10-12, 11-7, 11-6, 11-6
1/4: Igor Gudlikin - Eugeniy Staritsyn: 9-11, 11-2, 11-3, 11-7
1/4: Alexey Khorkov - Erik Steinnes Eidesen: 11-9, 13-11, 11-4
1/4: Yuri Bannikov - Sebastian Olsson: 11-5, 11-4, 11-5
1/4: Aleksander Kosenok - Jinyang Yu: 12-10, 11-3, 11-7
1/8: Igor Gudlikin - Tor Arne Bratli: 11-6, 11-5, 11-1
1/8: Alexey Khorkov - Inge Brunsvik: 11-3, 11-5, 11-3
1/8: Yuri Bannikov - Bjørn Idar Lillevoll: 11-4, 11-4, 11-6
1/8: Aleksander Kosenok - Anders Nordström: 11-7, 11-4, 11-9
1/8: Eugeniy Staritsyn - Stein Erik Trondsen: 11-9, 11-6, 9-11, 9-11, 11-2
1/8: Erik Steinnes Eidesen - Magne Schytte: 11-4, 13-11, 11-3
1/8: Sebastian Olsson - Dag-Sture Olsen: 11-8, 11-8, 11-3
1/8: Jinyang Yu - Sigbjørn Skjerpen Johansen: 13-11, 11-8, 12-10

Herrer C

1. Sergey Popov, Rodina TTC
2. Eugeniy Staritsyn, Rodina TTC
3. Vycheslav Samodumov, Rodina TTC
3. Vladislav Dorofeev, Rodina TTC
5. Magne Schytte, Rana BTK
5. Anders Nordström, Kebnekaise BTK
5. Inge Brunsvik, Herøy IL
5. Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK
9. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
9. Andreas Wiik, Bodø BTK
9. Johan Tyni Bogdanoff, Kebnekaise BTK
9. Silas Simonsen, Tromsø BTK
9. Jonathan Harnesk, Kebnekaise BTK
9. Odin Dyrkolbotn, Tromsø BTK
9. Pontus Nordström, Kebnekaise BTK
9. Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK

Finale: Sergey Popov - Eugeniy Staritsyn: 11-6, 11-3, 5-11, 12-14, 11-9
Semi: Sergey Popov - Vycheslav Samodumov: 11-8, 11-4, 8-11, 7-11, 11-3
Semi: Eugeniy Staritsyn - Vladislav Dorofeev: 11-9, 11-7, 13-11
1/4: Sergey Popov - Magne Schytte: 11-7, 11-6, 11-7
1/4: Eugeniy Staritsyn - Anders Nordström: 11-4, 11-8, 11-8
1/4: Vycheslav Samodumov - Inge Brunsvik: 11-9, 11-4, 11-4
1/4: Vladislav Dorofeev - Dag-Sture Olsen: 11-5, 11-6, 11-6
1/8: Sergey Popov - Tor Arne Bratli: 11-3, 11-6, 11-8
1/8: Eugeniy Staritsyn - Andreas Wiik: 11-4, 11-4, 11-8
1/8: Vycheslav Samodumov - Johan Tyni Bogdanoff: 13-11, 11-5, 11-7
1/8: Vladislav Dorofeev - Silas Simonsen: 7-11, 11-8, 11-8, 11-7
1/8: Magne Schytte - Jonathan Harnesk: 11-7, 11-9, 9-11, 11-7
1/8: Anders Nordström - Odin Dyrkolbotn: 11-9, 11-9, 11-8
1/8: Inge Brunsvik - Pontus Nordström: 11-5, 11-8, 11-4
1/8: Dag-Sture Olsen - Sigbjørn Skjerpen Johansen: 15-17, 11-6, 2-11, 11-5, 11-6

Herrer Elite

1. Alexey Khorkov, Rodina TTC
2. Igor Gudlikin, Rodina TTC
3. Aleksander Kosenok, Rodina TTC
3. Yuri Bannikov, Rodina TTC
5. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
5. Jinyang Yu, Tromsø BTK
5. Stein Erik Trondsen, Tromsø BTK
5. Nils Andreas Madsen Haugland, Tromsø BTK
9. Inge Brunsvik, Herøy IL
9. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
9. John Øvregård, Bodø BTK
9. Sebastian Olsson, Kebnekaise BTK
9. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
9. Andreas Wiik, Bodø BTK

Finale: Alexey Khorkov - Igor Gudlikin: 12-10, 11-3, 11-6
Semi: Alexey Khorkov - Aleksander Kosenok: 11-8, 11-4, 9-11, 11-4
Semi: Igor Gudlikin - Yuri Bannikov: 11-7, 11-4, 11-8
1/4: Alexey Khorkov - Erik Steinnes Eidesen: 11-6, 11-3, 11-5
1/4: Igor Gudlikin - Jinyang Yu: 11-8, 11-2, 11-3
1/4: Aleksander Kosenok - Stein Erik Trondsen: 11-6, 11-7, 5-11, 11-3
1/4: Yuri Bannikov - Nils Andreas Madsen Haugland: 8-11, 17-15, 7-11, 11-7, 11-8
1/8: Alexey Khorkov - Inge Brunsvik: 11-4, 11-2, 11-4
1/8: Yuri Bannikov - Bjørn Idar Lillevoll: 11-5, 13-11, 12-10
1/8: Erik Steinnes Eidesen - John Øvregård: 11-4, 11-7, 11-5
1/8: Jinyang Yu - Sebastian Olsson: 7-11, 11-9, 11-9, 9-11, 11-6
1/8: Stein Erik Trondsen - Tor Arne Bratli: 11-9, 11-6, 11-7
1/8: Nils Andreas Madsen Haugland - Andreas Wiik: 11-7, 11-3, 11-3

Herrer Eldre Junior

1. Aleksander Kosenok, Rodina TTC
2. Vycheslav Samodumov, Rodina TTC
3. Sebastian Olsson, Kebnekaise BTK
3. Sergey Popov, Rodina TTC
5. Pontus Nordström, Kebnekaise BTK
5. Jinyang Yu, Tromsø BTK
5. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK
9. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
9. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
9. Vegard Breivik, Kanebogen BTK
9. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
9. Jonathan Harnesk, Kebnekaise BTK
9. Magne Schytte, Rana BTK

Finale: Aleksander Kosenok - Vycheslav Samodumov: 9-11, 9-11, 12-10, 11-7, 11-9
Semi: Aleksander Kosenok - Sebastian Olsson: 11-6, 11-3, 11-4
Semi: Vycheslav Samodumov - Sergey Popov: 11-5, 9-11, 11-8, 11-8
1/4: Aleksander Kosenok - Pontus Nordström: 11-3, 11-5, 11-6
1/4: Vycheslav Samodumov - Jinyang Yu: 11-5, 11-8, 12-14, 11-9
1/4: Sebastian Olsson - Andreas Wiik: 11-5, 9-11, 11-4, 11-9
1/4: Sergey Popov - Johan Sokrates Wind: 11-5, 11-5, 11-5
1/8: Sebastian Olsson - Maja Haugen Gjelle: 11-9, 13-11, 11-7
1/8: Sergey Popov - Jonas Ouhassi: 11-1, 11-5, 11-4
1/8: Pontus Nordström - Vegard Breivik: 11-7, 11-4, 11-2
1/8: Jinyang Yu - Thomas Yttermo Andersen: 11-5, 11-7, 11-5
1/8: Andreas Wiik - Jonathan Harnesk: 11-4, 11-7, 11-8
1/8: Johan Sokrates Wind - Magne Schytte: 9-11, 11-6, 4-11, 11-3, 11-8

Herrer Junior

1. Vycheslav Samodumov, Rodina TTC
2. Vladislav Dorofeev, Rodina TTC
3. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
3. Sergey Popov, Rodina TTC
5. Eirik Husveg, Narvik BTK
5. Magne Schytte, Rana BTK
5. Pontus Nordström, Kebnekaise BTK
5. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK
9. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
9. Eirik Wiik, Bodø BTK

Finale: Vycheslav Samodumov - Vladislav Dorofeev: 13-11, 5-11, 11-9, 12-10
Semi: Vycheslav Samodumov - Maja Haugen Gjelle: 11-4, 11-7, 12-10
Semi: Vladislav Dorofeev - Sergey Popov: 7-11, 9-11, 11-6, 11-8, 11-5
1/4: Vycheslav Samodumov - Eirik Husveg: 11-9, 11-6, 11-6
1/4: Vladislav Dorofeev - Magne Schytte: 11-1, 11-8, 11-6
1/4: Maja Haugen Gjelle - Pontus Nordström: 11-8, 12-10, 8-11, 6-11, 11-7
1/4: Sergey Popov - Johan Sokrates Wind: 11-3, 11-4, 11-4
1/8: Maja Haugen Gjelle - Andreas Dagsloth: 11-6, 11-1, 11-9
1/8: Magne Schytte - Eirik Wiik: 11-7, 11-6, 11-7

Totally Open

1. Alexey Khorkov, Rodina TTC
2. Aleksander Kosenok, Rodina TTC
3. Igor Gudlikin, Rodina TTC
3. Yuri Bannikov, Rodina TTC
5. Eugeniy Staritsyn, Rodina TTC
5. Stein Erik Trondsen, Tromsø BTK
5. Nils Andreas Madsen Haugland, Tromsø BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
9. Anders Nordström, Kebnekaise BTK
9. Vycheslav Samodumov, Rodina TTC
9. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
9. Vladislav Dorofeev, Rodina TTC
9. Andreas Wiik, Bodø BTK
9. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
9. Sergey Popov, Rodina TTC
9. Sebastian Olsson, Kebnekaise BTK

Finale: Alexey Khorkov - Aleksander Kosenok: 11-3, 11-8, 11-5
Semi: Alexey Khorkov - Igor Gudlikin: 9-11, 11-6, 11-7, 11-7
Semi: Aleksander Kosenok - Yuri Bannikov: 7-11, 11-4, 11-7, 11-3
1/4: Alexey Khorkov - Eugeniy Staritsyn: 11-6, 11-4, 11-8
1/4: Aleksander Kosenok - Stein Erik Trondsen: 11-8, 11-7, 11-7
1/4: Igor Gudlikin - Nils Andreas Madsen Haugland: 12-10, 11-5, 11-2
1/4: Yuri Bannikov - Tor Arne Bratli: 11-4, 11-5, 11-6
1/8: Alexey Khorkov - Anders Nordström: 11-4, 11-3, 11-7
1/8: Aleksander Kosenok - Vycheslav Samodumov: 11-7, 11-5, 11-5
1/8: Igor Gudlikin - Bjørn Idar Lillevoll: 11-1, 11-7, 11-3
1/8: Yuri Bannikov - Vladislav Dorofeev: 11-6, 11-7, 13-11
1/8: Eugeniy Staritsyn - Andreas Wiik: 11-3, 11-7, 9-11, 11-7
1/8: Stein Erik Trondsen - Dagfinn Kristiansen: 11-8, 11-2, 9-11, 11-6
1/8: Nils Andreas Madsen Haugland - Sergey Popov: 8-11, 11-6, 11-6, 11-6
1/8: Tor Arne Bratli - Sebastian Olsson: 11-8, 6-11, 12-10, 8-11, 11-9

Veteran 35

1. Igor Gudlikin, Rodina TTC
2. Yuri Bannikov, Rodina TTC
3. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
3. Stein Erik Trondsen, Tromsø BTK
5. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
5. Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Inge Brunsvik, Herøy IL

Finale: Igor Gudlikin - Yuri Bannikov: 11-6, 11-7, 11-5
Semi: Igor Gudlikin - Erik Steinnes Eidesen: 11-7, 15-13, 11-1
Semi: Yuri Bannikov - Stein Erik Trondsen: 11-2, 11-2, 11-2
1/4: Igor Gudlikin - Dagfinn Kristiansen: 11-2, 11-6, 11-8
1/4: Yuri Bannikov - Dag-Sture Olsen: 11-1, 11-1, 11-7
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Tor Arne Bratli: 11-5, 11-7, 11-3
1/4: Stein Erik Trondsen - Inge Brunsvik: 11-3, 11-8, 11-3

Damer Junior

1. Anna Popova, Rodina TTC
2. Maja Haugen Gjelle, Kanebogen BTK
3. Polina Povelieva, Rodina TTC


Jenter 15

1. Anna Popova, Rodina TTC
2. Polina Povelieva, Rodina TTC
3. Ingrid Woll, Tromsø BTK

Handelsbanken Havørna Cup, Bodø, 25.-26. februar 2012

Damer A

1. Steffi Kluge, Bodø BTK
2. Christina Schønning Johansen, Saltdal BTK
3. Stine-Mari Sørensen Wikberg, Saltdal BTK
3. Renathe Øien, Saltdal BTK

Finale: Steffi Kluge - Christina Schønning Johansen: 13-15, 11-8, 11-9, 11-8
Semifinale: Steffi Kluge - Stine-Mari Sørensen Wikberg: 11-9, 11-3, 11-3
Semifinale: Christina Schønning Johansen - Renathe Øien: 11-6, 11-4, 11-6

Damer Junior

1. Christina Schønning Johansen, Saltdal BTK
2. Lise Grande, Herøy IL
3. Marianne Grande, Herøy IL
3. Stine-Mari Sørensen Wikberg, Saltdal BTK

Finale: Christina Schønning Johansen - Lise Grande: 13-11, 11-3, 11-6
Semifinale: Christina Schønning Johansen - Marianne Grande: 11-5, 11-8, 11-8
Semifinale: Lise Grande - Stine-Mari Sørensen Wikberg: 6-11, 11-5, 11-2, 11-8

Gutter 11

1. Benjamin Otto Hatlebakk, Laksevåg BTK
2. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
3. Vilhelm Wårheim, Saltdal BTK
3. Sivert Romstad, Narvik BTK
5. Thea Testad, Saltdal BTK
5. Sindre Langfjell, Rana BTK
5. Olve Solvoll, Rana BTK
5. Ask Solvoll, Rana BTK
9. Stian Langfjell, Rana BTK
9. Malin Meland, Saltdal BTK

Finale: Benjamin Otto Hatlebakk - Mikael Ingebrigtsen: 11-7, 8-11, 11-2, 9-11, 11-5
Semifinale: Benjamin Otto Hatlebakk - Vilhelm Wårheim: 11-7, 11-1, 11-4
Semifinale: Mikael Ingebrigtsen - Sivert Romstad: 11-9, 11-8, 11-5
1/4: Benjamin Otto Hatlebakk - Thea Testad: 11-2, 11-2, 11-8
1/4: Mikael Ingebrigtsen - Sindre Langfjell: 11-3, 11-4, 11-3
1/4: Vilhelm Wårheim - Olve Solvoll: 11-5, 11-3, 11-4
1/4: Sivert Romstad - Ask Solvoll: 11-6, 15-13, 11-9
1/8: Olve Solvoll - Stian Langfjell: 11-2, 11-5, 11-5
1/8: Ask Solvoll - Malin Meland: 11-9, 11-4, 11-5

Gutter 12 Lørdag

1. Benjamin Otto Hatlebakk, Laksevåg BTK
2. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
3. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
3. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
5. Sivert Romstad, Narvik BTK
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Tobias Testad, Saltdal BTK
5. Kristin Sæther Nordhelle, B-72
9. Håvard Salamonsen, Tromsø BTK
9. Ole-Benjamin Eliassen, Saltdal BTK
9. Jonas Melhus, Saltdal BTK
9. Kristian Furumo, Saltdal BTK
9. Sindre Langfjell, Rana BTK
9. Jonas Ouhassi, Bodø BTK

Finale: Benjamin Otto Hatlebakk - Andreas Dagsloth: 11-9, 11-8, 11-13, 11-6
Semifinale: Benjamin Otto Hatlebakk - Johan Olsen Gravrok: 11-3, 11-4, 11-5
Semifinale: Andreas Dagsloth - Mikael Ingebrigtsen: 11-4, 11-5, 12-10
1/4: Benjamin Otto Hatlebakk - Sivert Romstad: 11-5, 12-10, 11-7
1/4: Andreas Dagsloth - Eirik Wiik: 18-16, 11-7, 12-10
1/4: Johan Olsen Gravrok - Tobias Testad: 11-3, 11-7, 11-5
1/4: Mikael Ingebrigtsen - Kristin Sæther Nordhelle: 11-8, 11-5, 13-11
1/8: Benjamin Otto Hatlebakk - Håvard Salamonsen: 11-1, 11-2, 11-1
1/8: Mikael Ingebrigtsen - Ole-Benjamin Eliassen: 11-3, 11-8, 15-13
1/8: Sivert Romstad - Jonas Melhus: 11-9, 4-11, 12-10, 11-0
1/8: Eirik Wiik - Kristian Furumo: 11-5, 11-7, 11-9
1/8: Tobias Testad - Sindre Langfjell: 11-5, 11-6, 11-8
1/8: Kristin Sæther Nordhelle - Jonas Ouhassi: 11-6, 3-11, 11-8, 11-9

Gutter 12 Søndag

1. Sarah Marie Horgen, B-72
2. Benjamin Otto Hatlebakk, Laksevåg BTK
3. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
3. Nora Bagner Nilsen, B-72

Finale: Sarah Marie Horgen - Benjamin Otto Hatlebakk: 7-11, 8-11, 11-8, 11-5, 11-6
Semifinale: Sarah Marie Horgen - Mikael Ingebrigtsen: 11-5, 9-11, 6-11, 11-8, 11-6
Semifinale: Benjamin Otto Hatlebakk - Nora Bagner Nilsen: 7-11, 11-9, 11-6, 11-9

Gutter 13

1. David Långberg, Skellefteå AIK BTF
2. Sarah Marie Horgen, B-72
3. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
5. Nora Bagner Nilsen, B-72
5. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
5. Ask Solvoll, Rana BTK
5. Benjamin Otto Hatlebakk, Laksevåg BTK
9. William Eivik Olsen, Bodø BTK
9. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
9. Jonas Melhus, Saltdal BTK
9. Kristin Sæther Nordhelle, B-72
9. Sivert Romstad, Narvik BTK
9. Eirik Wiik, Bodø BTK
9. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
9. Ole-Benjamin Eliassen, Saltdal BTK

Finale: David Långberg - Sarah Marie Horgen: 11-9, 4-11, 11-8, 11-5
Semifinale: David Långberg - Thomas Yttermo Andersen: 11-8, 11-7, 11-9
Semifinale: Sarah Marie Horgen - Andreas Dagsloth: 11-4, 11-3, 11-8
1/4: David Långberg - Nora Bagner Nilsen: 11-5, 11-6, 10-12, 11-6
1/4: Sarah Marie Horgen - Mikael Ingebrigtsen: 11-3, 11-8, 11-3
1/4: Thomas Yttermo Andersen - Ask Solvoll: 11-3, 11-5, 11-3
1/4: Andreas Dagsloth - Benjamin Otto Hatlebakk: 9-11, 11-7, 11-6, 11-6
1/8: David Långberg - William Eivik Olsen: 11-4, 11-5, 11-4
1/8: Sarah Marie Horgen - Jonas Ouhassi: 11-2, 11-8, 13-11
1/8: Thomas Yttermo Andersen - Jonas Melhus: 11-2, 11-7, 11-8
1/8: Andreas Dagsloth - Kristin Sæther Nordhelle: 9-11, 11-8, 11-9, 11-7
1/8: Nora Bagner Nilsen - Sivert Romstad: 11-5, 11-3, 11-3
1/8: Mikael Ingebrigtsen - Eirik Wiik: 11-13, 11-7, 8-11, 11-6, 11-7
1/8: Ask Solvoll vann på WO mot Johan Olsen Gravrok
1/8: Benjamin Otto Hatlebakk - Ole-Benjamin Eliassen: 11-5, 11-5, 11-3

Gutter 14

1. Sarah Marie Horgen, B-72
2. Maja Haugen Gjelle, B-72
3. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
3. Eirik Husveg, Narvik BTK
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
5. David Långberg, Skellefteå AIK BTF
5. Eirik Wiik, Bodø BTK
5. Nora Bagner Nilsen, B-72
9. Kristian Furumo, Saltdal BTK
9. Vegard Breivik, Kanebogen BTK
9. Vilhelm Wårheim, Saltdal BTK
9. Kristin Sæther Nordhelle, B-72
9. Ask Solvoll, Rana BTK
9. Jonas Melhus, Saltdal BTK
9. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
9. Brage Skog, Saltdal BTK

Finale: Sarah Marie Horgen - Maja Haugen Gjelle: 11-9, 11-2, 11-7
Semifinale: Sarah Marie Horgen - Thomas Yttermo Andersen: 11-5, 7-11, 11-4, 11-5
Semifinale: Maja Haugen Gjelle - Eirik Husveg: 11-8, 11-6, 12-10
1/4: Sarah Marie Horgen - Andreas Dagsloth: 11-6, 11-3, 13-11
1/4: Maja Haugen Gjelle - David Långberg: 11-6, 12-10, 13-11
1/4: Thomas Yttermo Andersen - Eirik Wiik: 11-6, 11-4, 11-9
1/4: Eirik Husveg - Nora Bagner Nilsen: 11-5, 11-7, 11-9
1/8: Sarah Marie Horgen - Kristian Furumo: 11-7, 11-5, 11-8
1/8: Maja Haugen Gjelle - Vegard Breivik: 11-6, 11-1, 11-8
1/8: Thomas Yttermo Andersen - Vilhelm Wårheim: 11-6, 11-3, 11-4
1/8: Eirik Husveg - Kristin Sæther Nordhelle: 11-9, 11-8, 11-8
1/8: Andreas Dagsloth - Ask Solvoll: 11-0, 11-2, 11-5
1/8: David Långberg - Jonas Melhus: 11-8, 11-6, 11-7
1/8: Eirik Wiik - Johan Olsen Gravrok: 5-11, 7-11, 15-13, 11-9, 11-9
1/8: Nora Bagner Nilsen - Brage Skog: 11-4, 11-8, 11-9

Gutter 15 (sluttspill søn)

1. Per Sandström, Skellefteå AIK BTF
2. David Långberg, Skellefteå AIK BTF
3. Johan Olsen Gravrok, Tromsø BTK
3. Maja Haugen Gjelle, B-72
5. Nora Bagner Nilsen, B-72
5. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
5. Sarah Marie Horgen, B-72
5. Eirik Husveg, Narvik BTK
9. Eirik Hultmann, Saltdal BTK
9. Eirik Wiik, Bodø BTK
9. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
9. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
9. Sander Romstad, Narvik BTK
9. William Eivik Olsen, Bodø BTK
9. Kjell Kristian Kvarsnes, Saltdal BTK
9. Kristian Furumo, Saltdal BTK

Finale: Per Sandström - David Långberg: 11-5, 11-6, 11-9
Semifinale: Per Sandström - Johan Olsen Gravrok: 11-5, 11-4, 11-6
Semifinale: David Långberg - Maja Haugen Gjelle: 11-9, 11-9, 11-2
1/4: Per Sandström - Nora Bagner Nilsen: 11-4, 8-11, 11-5, 11-4
1/4: David Långberg - Thomas Yttermo Andersen: 12-14, 11-7, 11-9, 9-11, 11-8
1/4: Johan Olsen Gravrok - Sarah Marie Horgen: 11-6, 13-15, 9-11, 11-6, 11-6
1/4: Maja Haugen Gjelle - Eirik Husveg: 11-6, 11-7, 12-10
1/8: Per Sandström - Eirik Hultmann: 11-4, 11-7, 11-5
1/8: David Långberg - Eirik Wiik: 11-3, 11-7, 11-7
1/8: Johan Olsen Gravrok - Andreas Dagsloth: 11-5, 11-8, 11-4
1/8: Maja Haugen Gjelle - Jonas Ouhassi: 11-3, 11-4, 11-7
1/8: Nora Bagner Nilsen - Sander Romstad: 11-8, 11-5, 11-8
1/8: Thomas Yttermo Andersen - William Eivik Olsen: 11-5, 11-8, 11-6
1/8: Sarah Marie Horgen - Kjell Kristian Kvarsnes: 11-7, 11-6, 11-1
1/8: Eirik Husveg - Kristian Furumo: 11-5, 11-6, 11-9

Gutter 15 double

1. Sivert Romstad/Benjamin Otto Hatlebakk, Narvik BTK/Laksevåg BTK
2. Maja Haugen Gjelle/Sarah Marie Horgen, B-72
3. Nora Bagner Nilsen/Kristin Sæther Nordhelle, B-72
3. Johan Olsen Gravrok/Håvard Salamonsen, Tromsø BTK

Finale: S Romstad/B O Hatlebakk - M H Gjelle/S M Horgen: 4-11, 5-11, 15-13, 11-9, 11-9
Semifinale: S Romstad/B O Hatlebakk - N B Nilsen/K S Nordhelle: 6-11, 11-5, 11-6, 11-6
Semifinale: M H Gjelle/S M Horgen - J O Gravrok/H Salamonsen: 11-7, 5-11, 12-10, 11-4

Herrer A

1. Sindre K Åteigen, B-72
2. Jonas Flåøien, B-72
3. Per Sandström, Skellefteå AIK BTF
3. Steinar Nilsen, B-72
5. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
5. Simon Andreassen, Narvik BTK
5. Maja Haugen Gjelle, B-72
5. Ronny Solvoll, Rana BTK
9. Magne Schytte, Rana BTK
9. Johnny Langfjell, Rana BTK
9. Jøran Høgseth, Rana BTK
9. Ketil Monssen, Saltdal BTK
9. Mohammad Zand, Rana BTK
9. Maria Linea Horgen, B-72
9. Erlend Sjåvik, Herøy IL
9. Inge Brunsvik, Herøy IL

Finale: Sindre K Åteigen - Jonas Flåøien: 11-8, 11-8, 11-4
Semifinale: Sindre K Åteigen - Per Sandström: 11-9, 11-5, 11-2
Semifinale: Jonas Flåøien - Steinar Nilsen: 9-11, 11-9, 11-8, 12-10
1/4: Sindre K Åteigen - Bjørn Idar Lillevoll: 11-6, 11-7, 11-2
1/4: Jonas Flåøien - Simon Andreassen: 9-11, 12-10, 11-8, 4-11, 11-4
1/4: Per Sandström - Maja Haugen Gjelle: 11-4, 11-8, 11-4
1/4: Steinar Nilsen - Ronny Solvoll: 11-7, 13-11, 10-12, 11-7
1/8: Sindre K Åteigen - Magne Schytte: 11-5, 11-8, 11-8
1/8: Jonas Flåøien - Johnny Langfjell: 11-8, 8-11, 9-11, 11-5, 11-5
1/8: Per Sandström - Jøran Høgseth: 12-10, 11-3, 11-9
1/8: Steinar Nilsen - Ketil Monssen: 11-7, 11-1, 3-11, 11-7
1/8: Bjørn Idar Lillevoll - Mohammad Zand: 11-7, 11-9, 11-4
1/8: Simon Andreassen - Maria Linea Horgen: 8-11, 11-9, 11-5, 11-5
1/8: Maja Haugen Gjelle - Erlend Sjåvik: 7-11, 11-13, 11-7, 11-4, 11-4
1/8: Ronny Solvoll - Inge Brunsvik: 7-11, 11-5, 11-8, 11-3

Herrer C

1. Jonas Flåøien, B-72
2. Bjørn Skog, Saltdal BTK
3. Kevin Johansen, Bodø BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK
5. Anders P. Haukedalen, Moflata BTK
5. Terje Lund, Bodø BTK
5. Inge Brunsvik, Herøy IL
5. Maria Linea Horgen, B-72
9. Ronny Solvoll, Rana BTK
9. Sven Martin Olsen, Bodø BTK
9. Ketil Monssen, Saltdal BTK
9. John Øvregård, Bodø BTK
9. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
9. Johnny Langfjell, Rana BTK
9. Magne Schytte, Rana BTK
9. Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK

Finale: Jonas Flåøien - Bjørn Skog: 12-10, 11-9, 11-9
Semifinale: Jonas Flåøien - Kevin Johansen: 11-5, 6-11, 11-1, 13-11
Semifinale: Bjørn Skog - Andreas Wiik: 6-11, 11-7, 11-3, 11-8
1/4: Jonas Flåøien - Anders P. Haukedalen: 11-5, 2-11, 11-6, 11-9
1/4: Bjørn Skog - Terje Lund: 11-6, 11-5, 11-2
1/4: Kevin Johansen - Inge Brunsvik: 11-4, 11-7, 11-8
1/4: Andreas Wiik - Maria Linea Horgen: 11-7, 6-11, 11-3, 11-8
1/8: Jonas Flåøien - Ronny Solvoll: 11-6, 9-11, 11-4, 11-7
1/8: Bjørn Skog - Sven Martin Olsen: 9-11, 11-7, 11-5, 12-10
1/8: Kevin Johansen - Ketil Monssen: 11-8, 11-5, 11-6
1/8: Andreas Wiik - John Øvregård: 11-6, 14-12, 11-4
1/8: Anders P. Haukedalen - Tor Arne Bratli: 16-14, 11-3, 11-5
1/8: Terje Lund - Johnny Langfjell: 10-12, 12-10, 11-7, 11-13, 11-6
1/8: Inge Brunsvik - Magne Schytte: 12-10, 11-6, 9-11, 11-7
1/8: Maria Linea Horgen - Sigbjørn Skjerpen Johansen: 11-5, 11-7, 11-9

Herrer Double

1. Steinar Nilsen/Sindre K Åteigen, B-72
2. Sigbjørn Skjerpen Johansen/Stig Slåttholm, Bodø BTK/Saltdal BTK
3. Anders P. Haukedalen/Adrian Noren, Moflata BTK
3. Jonas Flåøien/Maria Linea Horgen, B-72

Finale: S Nilsen/S K Åteigen - S S Johansen/S Slåttholm: 11-5, 11-6, 11-4
Semifinale: S Nilsen/S K Åteigen - A P Haukedalen/A Noren: 11-2, 11-2, 11-4
Semifinale: S S Johansen/S Slåttholm - J Flåøien/M L Horgen: 11-7, 11-9, 11-13, 11-7

Herrer Elite

1. Sindre K Åteigen, B-72
2. Steinar Nilsen, B-72
3. Jonas Flåøien, B-72
3. Simon Andreassen, Narvik BTK
5. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
5. Johan Nøjd, Bodø BTK
5. Kevin Johansen, Bodø BTK
9. Anders Brunsvik, Herøy IL
9. Terje Lund, Bodø BTK
9. Erlend Sjåvik, Herøy IL
9. Per Sandström, Skellefteå AIK BTF
9. Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK
9. Stig Slåttholm, Saltdal BTK
9. Ronny Solvoll, Rana BTK
9. Maria Linea Horgen, B-72

Finale: Sindre K Åteigen - Steinar Nilsen: 11-7, 11-2, 11-3
Semifinale: Sindre K Åteigen - Jonas Flåøien: 11-6, 11-8, 13-11
Semifinale: Steinar Nilsen - Simon Andreassen: 11-8, 9-11, 6-11, 12-10, 11-6
1/4: Sindre K Åteigen - Bjørn Idar Lillevoll: 11-8, 11-4, 12-14, 11-6
1/4: Steinar Nilsen - Tor Arne Bratli: 11-8, 11-4, 8-11, 11-3
1/4: Jonas Flåøien - Johan Nøjd: 11-9, 3-11, 11-8, 13-11
1/4: Simon Andreassen - Kevin Johansen: 9-11, 11-8, 11-9, 11-8
1/8: Sindre K Åteigen - Anders Brunsvik: 11-2, 11-3, 11-4
1/8: Steinar Nilsen - Terje Lund: 11-8, 11-5, 11-5
1/8: Jonas Flåøien - Erlend Sjåvik: 11-6, 11-9, 11-7
1/8: Simon Andreassen - Per Sandström: 13-11, 5-11, 11-4, 11-7
1/8: Bjørn Idar Lillevoll - Dag-Sture Olsen: 11-6, 11-4, 11-2
1/8: Tor Arne Bratli - Stig Slåttholm: 11-7, 11-6, 7-11, 3-11, 11-8
1/8: Johan Nøjd - Ronny Solvoll: 11-2, 11-8, 11-7
1/8: Kevin Johansen - Maria Linea Horgen: 6-11, 12-10, 5-11, 11-6, 11-8

Herrer Eldre Junior

1. Jonas Flåøien, B-72
2. Andreas Wiik, Bodø BTK
3. Eirik Husveg, Narvik BTK
3. Magne Schytte, Rana BTK
5. Adrian Noren, Moflata BTK
5. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
5. Jonas Skog, Moflata BTK
5. Anders P. Haukedalen, Moflata BTK
9. Vegard Breivik, Kanebogen BTK
9. Daniel Andreas Monsen Gløsen, Rana BTK
9. Lise Grande, Herøy IL
9. Maria Linea Horgen, B-72
9. Ole Johnny Grande, Herøy IL
9. Jøran Høgseth, Rana BTK
9. Per Anders Åke Asplund, Rana BTK
9. Andreas Dagsloth, Bodø BTK

Finale: Jonas Flåøien - Andreas Wiik: 6-11, 11-9, 11-13, 11-3, 11-7
Semifinale: Jonas Flåøien - Eirik Husveg: 11-5, 11-4, 7-11, 11-6
Semifinale: Andreas Wiik - Magne Schytte: 11-5, 11-9, 11-6
1/4: Jonas Flåøien - Adrian Noren: 12-10, 11-6, 11-4
1/4: Andreas Wiik - Thomas Yttermo Andersen: 11-1, 11-0, 11-1
1/4: Eirik Husveg - Jonas Skog: 12-10, 9-11, 11-8, 11-8
1/4: Magne Schytte - Anders P. Haukedalen: 11-9, 9-11, 11-9, 11-9
1/8: Jonas Flåøien - Vegard Breivik: 11-1, 11-4, 11-8
1/8: Andreas Wiik - Daniel Andreas Monsen Gløsen: 11-0, 11-2, 11-3
1/8: Eirik Husveg - Lise Grande: 11-8, 11-2, 11-3
1/8: Magne Schytte - Maria Linea Horgen: 11-6, 8-11, 8-11, 11-9, 13-11
1/8: Adrian Noren - Ole Johnny Grande: 13-11, 11-0, 11-5
1/8: Thomas Yttermo Andersen - Jøran Høgseth: 11-8, 11-4, 11-2
1/8: Jonas Skog - Per Anders Åke Asplund: 11-4, 11-9, 10-12, 11-9
1/8: Anders P. Haukedalen - Andreas Dagsloth: 11-9, 6-11, 11-5, 9-11, 11-5

Herrer Junior

1. Per Sandström, Skellefteå AIK BTF
2. Maria Linea Horgen, B-72
3. Anders P. Haukedalen, Moflata BTK
3. Jonas Skog, Moflata BTK
5. Jonas Flåøien, B-72
5. Nora Bagner Nilsen, B-72
5. Magne Schytte, Rana BTK
5. Maja Haugen Gjelle, B-72
9. Brage Skog, Saltdal BTK
9. David Långberg, Skellefteå AIK BTF
9. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
9. Sander Romstad, Narvik BTK
9. Adrian Noren, Moflata BTK
9. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
9. Eirik Husveg, Narvik BTK
9. Per Anders Åke Asplund, Rana BTK

Finale: Per Sandström - Maria Linea Horgen: 11-7, 14-16, 11-4, 11-13, 11-3
Semifinale: Per Sandström - Anders P. Haukedalen: 11-7, 11-8, 11-2
Semifinale: Maria Linea Horgen - Jonas Skog: 11-6, 12-10, 15-13
1/4: Per Sandström - Jonas Flåøien: 5-11, 11-9, 11-3, 9-11, 11-4
1/4: Maria Linea Horgen - Nora Bagner Nilsen: 11-8, 11-8, 12-10
1/4: Anders P. Haukedalen - Magne Schytte: 13-11, 11-5, 13-11
1/4: Jonas Skog - Maja Haugen Gjelle: 11-6, 11-7, 11-6
1/8: Per Sandström - Brage Skog: 11-8, 11-5, 11-8
1/8: Maria Linea Horgen - David Långberg: 11-6, 11-9, 11-7
1/8: Anders P. Haukedalen - Jonas Ouhassi: 11-6, 11-9, 11-1
1/8: Jonas Skog - Sander Romstad: 11-8, 11-9, 11-9
1/8: Jonas Flåøien - Adrian Noren: 11-7, 11-9, 11-4
1/8: Nora Bagner Nilsen - Thomas Yttermo Andersen: 11-8, 10-12, 11-9, 15-13
1/8: Magne Schytte - Eirik Husveg: 11-3, 11-2, 8-11, 11-6
1/8: Maja Haugen Gjelle - Per Anders Åke Asplund: 11-6, 12-14, 11-7, 11-5

Havørna 2012 Åpen klasse

1. Sindre K Åteigen, B-72
2. Jonas Flåøien, B-72
3. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
3. Steinar Nilsen, B-72
5. Stig Slåttholm, Saltdal BTK
5. Simon Andreassen, Narvik BTK
5. Per Sandström, Skellefteå AIK BTF
5. Bjørn Skog, Saltdal BTK
9. Thomas Yttermo Andersen, Kanebogen BTK
9. Adrian Noren, Moflata BTK
9. Terje Lund, Bodø BTK
9. David Långberg, Skellefteå AIK BTF
9. Sarah Marie Horgen, B-72
9. Dag-Sture Olsen, Tromsø BTK
9. Per Anders Åke Asplund, Rana BTK
9. Erlend Sjåvik, Herøy IL

Finale: Sindre K Åteigen - Jonas Flåøien: 11-5, 11-8, 13-11
Semifinale: Sindre K Åteigen - Bjørn Idar Lillevoll: 12-10, 11-6, 11-8
Semifinale: Jonas Flåøien - Steinar Nilsen: 4-11, 11-9, 9-11, 11-6, 11-9
1/4: Sindre K Åteigen - Stig Slåttholm: 11-6, 11-4, 11-0
1/4: Jonas Flåøien - Simon Andreassen: 11-8, 11-8, 11-4
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Per Sandström: 11-6, 7-11, 9-11, 11-6, 13-11
1/4: Steinar Nilsen - Bjørn Skog: 12-10, 6-11, 11-5, 15-13
1/8: Sindre K Åteigen - Thomas Yttermo Andersen: 11-3, 11-3, 11-5
1/8: Jonas Flåøien - Adrian Noren: 13-11, 11-9, 11-8
1/8: Bjørn Idar Lillevoll - Terje Lund: 12-10, 11-5, 11-4
1/8: Steinar Nilsen - David Långberg: 11-9, 11-3, 12-10
1/8: Stig Slåttholm - Sarah Marie Horgen: 11-8, 6-11, 11-9, 11-1
1/8: Simon Andreassen - Dag-Sture Olsen: 11-4, 7-11, 12-10, 14-12
1/8: Per Sandström - Per Anders Åke Asplund: 11-9, 11-7, 11-5
1/8: Bjørn Skog - Erlend Sjåvik: 11-6, 11-6, 12-10

Jenter 13

1. Kristin Sæther Nordhelle, B-72
2. Thea Testad, Saltdal BTK
3. Ingrid Woll, Tromsø BTK
3. Oda Wårheim, Saltdal BTK

Finale: Kristin Sæther Nordhelle - Thea Testad: 11-8, 11-4, 11-4
Semifinale: Kristin Sæther Nordhelle - Ingrid Woll: 11-5, 11-4, 9-11, 11-5
Semifinale: Thea Testad - Oda Wårheim: 11-8, 11-5, 13-15, 11-6

Jenter 15

1. Christina Schønning Johansen, Saltdal BTK
2. Thea Testad, Saltdal BTK
3. Marte Jacobsen, Rana BTK
3. Renathe Øien, Saltdal BTK
5. Ingrid Woll, Tromsø BTK
5. Oda Wårheim, Saltdal BTK

Finale: Christina Schønning Johansen - Thea Testad: 9-11, 8-11, 11-8, 11-5, 11-4
Semifinale: Christina Schønning Johansen - Marte Jacobsen: 11-3, 11-8, 14-12
Semifinale: Thea Testad - Renathe Øien: 12-10, 11-7, 11-5
1/4: Christina Schønning Johansen - Ingrid Woll: 11-6, 11-6, 8-11, 11-7
1/4: Renathe Øien - Oda Wårheim: 16-14, 11-8, 11-5

Nybegynner 15

1. Ole-Benjamin Eliassen, Saltdal BTK
2. Ittiphon Sodsai, Herøy IL
3. Jonas Steffensen, Bodø BTK
3. Oda Wårheim, Saltdal BTK
5. Mats Elnæs Jenssen, Bodø BTK
5. Sindre Langfjell, Rana BTK
5. Stian Langfjell, Rana BTK
5. Andreas Elias Rasmussen, Bodø BTK

Finale: Ole-Benjamin Eliassen - Ittiphon Sodsai: 11-5, 14-12, 11-3
Semifinale: Ole-Benjamin Eliassen - Jonas Steffensen: 11-5, 6-11, 11-5, 11-7
Semifinale: Ittiphon Sodsai - Oda Wårheim: 5-11, 11-6, 11-4, 13-11
1/4: Ole-Benjamin Eliassen - Mats Elnæs Jenssen: 11-4, 11-2, 11-3
1/4: Ittiphon Sodsai - Sindre Langfjell: 11-9, 3-11, 11-8, 7-11, 11-6
1/4: Jonas Steffensen - Stian Langfjell: 11-6, 11-2, 11-5
1/4: Oda Wårheim - Andreas Elias Rasmussen: 11-5, 11-5, 11-5

Sjåførklasse

1. Tore Dagsloth, Bodø BTK
2. Jim Grande, Herøy IL
3. Heidi Eivik, Bodø BTK
3. Magnar Steffensen, Bodø BTK
5. Leif-Magne Hjelseng, Bodø BTK
5. Torstein Sundsfjord, Bodø BTK
5. Per-Anders Fjølstad, Bodø BTK
5. Viggo Schytte, Rana BTK
9. Øystein Sagen, Kanebogen BTK
9. Stig Even Andersen, Kanebogen BTK

Finale: Tore Dagsloth - Jim Grande: 12-10, 11-6
Semifinale: Tore Dagsloth - Heidi Eivik: 11-3, 11-4
Semifinale: Jim Grande - Magnar Steffensen: 11-6, 11-9
1/4: Tore Dagsloth - Leif-Magne Hjelseng: 11-0, 11-3
1/4: Jim Grande - Torstein Sundsfjord: 11-7, 11-7
1/4: Heidi Eivik - Per-Anders Fjølstad: 7-11, 11-7, 11-5
1/4: Magnar Steffensen - Viggo Schytte: 11-9, 10-12, 11-3
1/8: Tore Dagsloth - Øystein Sagen: 11-2, 11-0
1/8: Jim Grande - Stig Even Andersen: 11-6, 11-9

Veteran 35

1. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
2. Steinar Nilsen, B-72
3. Stig Slåttholm, Saltdal BTK
3. Anders Brunsvik, Herøy IL
5. Bjørn Skog, Saltdal BTK
5. Inge Brunsvik, Herøy IL
5. Simon Andreassen, Narvik BTK
5. Tor Arne Bratli, Narvik BTK
9. Erlend Sjåvik, Herøy IL
9. Terje Lund, Bodø BTK
9. Johnny Langfjell, Rana BTK
9. Mohammad Zand, Rana BTK
9. Ronny Solvoll, Rana BTK
9. Gunnar Ingebrigtsen, Rana BTK

Finale: Bjørn Idar Lillevoll - Steinar Nilsen: 8-11, 11-2, 11-7, 11-8
Semifinale: Bjørn Idar Lillevoll - Stig Slåttholm: 9-11, 11-2, 11-3, 11-4
Semifinale: Steinar Nilsen - Anders Brunsvik: 11-6, 11-8, 11-9
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Bjørn Skog: 11-4, 11-8, 8-11, 11-6
1/4: Steinar Nilsen - Inge Brunsvik: 7-11, 11-7, 11-5, 11-9
1/4: Stig Slåttholm - Simon Andreassen: 12-10, 11-13, 11-7, 7-11, 11-8
1/4: Anders Brunsvik - Tor Arne Bratli: 9-11, 11-8, 11-4, 11-7
1/8: Bjørn Idar Lillevoll - Erlend Sjåvik: 9-11, 11-1, 11-7, 11-6
1/8: Stig Slåttholm - Terje Lund: 11-9, 11-5, 11-9
1/8: Anders Brunsvik - Johnny Langfjell: 11-8, 11-2, 3-11, 11-8
1/8: Bjørn Skog - Mohammad Zand: 11-5, 11-7, 6-11, 9-11, 11-6
1/8: Inge Brunsvik - Ronny Solvoll: 11-4, 11-7, 9-11, 11-8
1/8: Tor Arne Bratli - Gunnar Ingebrigtsen: 11-7, 11-5, 13-11

Gutter 10

1. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
2. Sivert Romstad, Narvik BTK
3. Olve Solvoll, Rana BTK
4: Ask Solvoll, Rana BTK
5. Stian Langfjell, Rana BTK

NNM/Regional-Cup 3, Saltdal, 17.-18. mars 2012

Gutter 15 (21 deltakere)

1. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (84 poeng)
2. Sander Romstad, Narvik BTK (63 poeng)
3. Magne Schytte, Rana BTK (42 poeng)
3. Eirik Hultmann, Saltdal BTK (42 poeng)
5. Eirik Husveg, Narvik BTK (21 poeng)
5. Ella Raja-ahde, Rana BTK (21 poeng)
5. Eirik Wiik, Bodø BTK (21 poeng)
5. Vegard Breivik, Kanebogen BTK (21 poeng)
9. Andreas Dagsloth, Bodø BTK
9. Sigurd Sagen, Kanebogen BTK
9. Sivert Romstad, Narvik BTK
9. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
9. Brage Skog, Saltdal BTK
9. Ole Johnny Grande, Herøy IL

Finale: Johan Sokrates Wind - Sander Romstad: 11-5, 11-5, 11-6
Semi: Johan Sokrates Wind - Magne Schytte: 11-8, 5-11, 11-5, 11-8
Semi: Sander Romstad - Eirik Hultmann: 11-9, 11-5, 11-8
1/4: Johan Sokrates Wind - Eirik Husveg: 11-7, 11-8, 6-11, 11-8
1/4: Sander Romstad - Ella Raja-ahde: 11-6, 9-11, 7-11, 11-8, 13-11
1/4: Magne Schytte - Eirik Wiik: 11-4, 11-3, 11-5
1/4: Eirik Hultmann - Vegard Breivik: 7-11, 11-9, 11-6, 7-11, 11-5
1/8: Johan Sokrates Wind - Andreas Dagsloth: 11-4, 13-11, 11-7
1/8: Sander Romstad - Sigurd Sagen: 11-4, 11-2, 11-6
1/8: Eirik Hultmann - Sivert Romstad: 11-3, 9-11, 11-9, 11-7
1/8: Eirik Husveg - Jonas Ouhassi: 11-9, 12-14, 9-11, 11-7, 11-8
1/8: Ella Raja-ahde - Brage Skog: 13-11, 4-11, 11-1, 8-11, 18-16
1/8: Eirik Wiik - Ole Johnny Grande: 11-4, 11-8, 11-6

Damer eldre junior (8 deltakere)

1. Ella Raja-ahde, Rana BTK (32 poeng)
2. Christina Schønning Johansen, Saltdal BTK (24 poeng)
3. Viktoria Strøm, Saltdal BTK (16 poeng)
3. Ana Maria Jacobsen, Herøy IL (16 poeng)

Finale: Ella Raja-ahde - Christina Schønning Johansen: 11-7, 11-7, 11-6
Semi: Ella Raja-ahde - Viktoria Strøm: 11-1, 11-1, 11-6
Semi: Christina Schønning Johansen - Ana Maria Jacobsen: 11-6, 14-12, 11-5

Damer junior (13 deltakere)

1. Ella Raja-ahde, Rana BTK (52 poeng)
2. Christina Schønning Johansen, Saltdal BTK (39 poeng)
3. Thea Testad, Saltdal BTK (26 poeng)
3. Viktoria Strøm, Saltdal BTK (26 poeng)
5. Malin Meland, Saltdal BTK
5. Lise Grande, Herøy IL
5. Ana Maria Jacobsen, Herøy IL
5. Marte Jacobsen, Rana BTK

Finale: Ella Raja-ahde - Christina Schønning Johansen: 11-5, 9-11, 12-10, 11-2
Semi: Ella Raja-ahde - Thea Testad: 11-7, 4-11, 11-8, 11-7
Semi: Christina Schønning Johansen - Viktoria Strøm: 11-3, 11-8, 11-4
1/4: Ella Raja-ahde - Malin Meland: 11-2, 11-3, 11-5
1/4: Christina Schønning Johansen - Lise Grande: 11-1, 11-6, 10-12, 11-3
1/4: Thea Testad - Ana Maria Jacobsen: 11-8, 11-2, 14-12
1/4: Viktoria Strøm - Marte Jacobsen: 2-11, 11-9, 11-9, 9-11, 11-3

Damer åpen (9 deltakere)

1. Christina Schønning Johansen, Saltdal BTK (36 poeng)
2. Steffi Kluge, Bodø BTK (27 poeng)
3. Lise Grande, Herøy IL (18 poeng)
3. Marte Jacobsen, Rana BTK (18 poeng)
5. Marianne Grande, Herøy IL
5. Ana Maria Jacobsen, Herøy IL

Finale: Christina Schønning Johansen - Steffi Kluge: 14-12, 11-8, 11-8
Semi: Christina Schønning Johansen - Lise Grande: 11-8, 11-5, 11-3
Semi: Steffi Kluge - Marte Jacobsen: 11-7, 11-2, 11-6
1/4: Lise Grande - Marianne Grande: 11-5, 11-6, 11-6
1/4: Marte Jacobsen - Ana Maria Jacobsen: 11-4, 13-15, 11-3, 11-5

Gutter 13 (34 deltakere)

1. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK (136 poeng)
2. Vegard Breivik, Kanebogen BTK (102 poeng)
3. Eirik Wiik, Bodø BTK (68 poeng)
3. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (68 poeng)
5. Jonas Ouhassi, Bodø BTK (34 poeng)
5. Vilhelm Wårheim, Saltdal BTK (34 poeng)
5. Tobias Testad, Saltdal BTK (34 poeng)
5. Kristian Furumo, Saltdal BTK (34 poeng)
9. Robin Meland, Saltdal BTK (17 poeng)
9. Even Marthinussen, Bodø BTK (17 poeng)
9. Thea Testad, Saltdal BTK (17 poeng)
9. Ole Benjamin Eliassen, Saltdal BTK (17 poeng)
9. Thomas Andre Carlsen, Saltdal BTK (17 poeng)
9. William Eivik Olsen, Bodø BTK (17 poeng)
9. Sigurd Sagen, Kanebogen BTK (17 poeng)
9. Sivert Romstad, Narvik BTK (17 poeng)

Finale: Mikael Ingebrigtsen - Vegard Breivik: 11-5, 6-11, 12-10, 11-4
Semi: Mikael Ingebrigtsen - Eirik Wiik: 5-11, 11-7, 12-10, 11-8
Semi: Vegard Breivik - Andreas Dagsloth: 10-12, 11-8, 11-9, 7-11, 11-9
1/4: Mikael Ingebrigtsen - Jonas Ouhassi: 11-5, 13-11, 12-14, 11-4
1/4: Vegard Breivik - Vilhelm Wårheim: 7-11, 11-7, 11-8, 11-7
1/4: Eirik Wiik - Tobias Testad: 14-12, 11-4, 11-7
1/4: Andreas Dagsloth - Kristian Furumo: 11-3, 11-1, 11-8
1/8: Mikael Ingebrigtsen - Robin Meland: 11-4, 11-4, 11-7
1/8: Vegard Breivik - Even Marthinussen: 11-4, 11-2, 11-2
1/8: Eirik Wiik - Thea Testad: 11-6, 11-7, 11-7
1/8: Andreas Dagsloth - Ole Benjamin Eliassen: 11-7, 11-3, 11-4
1/8: Jonas Ouhassi - Thomas Andre Carlsen: 11-4, 11-4, 11-3
1/8: Vilhelm Wårheim - William Eivik Olsen: 11-8, 14-12, 12-10
1/8: Tobias Testad - Sigurd Sagen: 5-11, 11-3, 11-5, 11-6
1/8: Kristian Furumo - Sivert Romstad: 11-7, 11-8, 6-11, 11-9

Gutter/Jenter 11 (18 deltakere)

1. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK (72 poeng)
2. Tobias Nystad, Saltdal BTK (54 poeng)
3. Vilhelm Wårheim, Saltdal BTK (36 poeng)
3. Sivert Romstad, Narvik BTK (36 poeng)
5. Sindre Langfjell, Rana BTK (18 poeng)
5. Ask Solvoll, Rana BTK (18 poeng)
5. Esben Kristensen, Saltdal BTK (18 poeng)
5. Ted Andre Nilsen, Saltdal BTK (18 poeng)
9. Markus Næstby, Saltdal BTK
9. Andreas Elias Rasmussen, Bodø BTK
9. Olve Solvoll, Rana BTK
9. Stian Langfjell, Rana BTK

Finale: Mikael Ingebrigtsen - Tobias Nystad: 11-7, 11-3, 11-6
Semi: Mikael Ingebrigtsen - Vilhelm Wårheim: 11-6, 11-3, 11-7
Semi: Tobias Nystad - Sivert Romstad: 13-11, 12-10, 11-7
1/4: Mikael Ingebrigtsen - Sindre Langfjell: 11-6, 11-5, 11-2
1/4: Tobias Nystad - Ask Solvoll: 11-2, 11-7, 11-7
1/4: Vilhelm Wårheim - Esben Kristensen: 11-2, 11-7, 11-8
1/4: Sivert Romstad - Ted Andre Nilsen: 11-6, 11-4, 13-11
1/8: Tobias Nystad - Markus Næstby: 9-11, 11-7, 11-8, 11-7
1/8: Sindre Langfjell - Andreas Elias Rasmussen: 11-8, 8-11, 11-7, 9-11, 11-6
1/8: Esben Kristensen - Olve Solvoll: 15-13, 9-11, 6-11, 11-8, 11-4
1/8: Ted Andre Nilsen - Stian Langfjell: 11-2, 11-0, 11-4

Gutter/Jenter 9 (7 deltakere)

1. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK
2. Ask Solvoll, Rana BTK
3. Jonas Gullesen, Herøy IL
3. Patrick Gullesen, Herøy IL

Finale: Mikael Ingebrigtsen - Ask Solvoll: 11-8, 11-8, 11-4
Semi: Mikael Ingebrigtsen - Jonas Gullesen: 11-4, 11-7, 11-5
Semi: Ask Solvoll - Patrick Gullesen: 11-4, 11-4, 11-5

Herrer B (30 deltakere)

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK
2. Jinyang Yu, Tromsø BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK
3. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK
5. Eirik Husveg, Narvik BTK
5. Kevin Johansen, Bodø BTK
5. Mohammad Zand, Rana BTK
5. Stig Slåttholm, Saltdal BTK
9. Johnny Langfjell, Rana BTK
9. Ronny Solvoll, Rana BTK
9. Ketil Monssen, Saltdal BTK
9. Egil Johansen, Tromsø BTK
9. Jonas Skog, Moflata BTK
9. Bjørn Skog, Saltdal BTK
9. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
9. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Jinyang Yu: 11-8, 11-7, 11-9
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Andreas Wiik: 11-6, 6-11, 11-8, 12-10
Semi: Jinyang Yu - Bjørn Idar Lillevoll: 9-11, 11-7, 15-13, 11-6
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Eirik Husveg: 11-3, 11-8, 9-11, 11-5
1/4: Jinyang Yu - Kevin Johansen: 11-7, 11-6, 7-11, 11-9
1/4: Andreas Wiik - Mohammad Zand: 11-5, 11-3, 11-4
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Stig Slåttholm: 11-6, 12-10, 3-11, 11-6
1/8: Erik Steinnes Eidesen - Johnny Langfjell: 11-6, 12-10, 11-8
1/8: Jinyang Yu - Ronny Solvoll: 11-6, 11-7, 11-8
1/8: Andreas Wiik - Ketil Monssen: 11-9, 11-7, 11-8
1/8: Bjørn Idar Lillevoll - Egil Johansen: 11-13, 11-7, 11-8, 11-2
1/8: Eirik Husveg - Jonas Skog: 11-2, 11-4, 8-11, 11-6
1/8: Kevin Johansen - Bjørn Skog: 6-11, 11-9, 11-9, 11-7
1/8: Mohammad Zand - Dagfinn Kristiansen: 11-13, 14-12, 13-11, 11-8
1/8: Stig Slåttholm - Johan Sokrates Wind: 11-9, 11-6, 8-11, 12-10

Herrer C (39 deltakere)

1. Kevin Johansen, Bodø BTK
2. Andreas Wiik, Bodø BTK
3. Mohammad Zand, Rana BTK
3. Egil Johansen, Tromsø BTK
5. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK
5. Ronny Solvoll, Rana BTK
5. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK
5. Jonas Skog, Moflata BTK

Finale: Kevin Johansen - Andreas Wiik: 12-10, 11-7, 11-7
Semi: Kevin Johansen - Mohammad Zand: 11-6, 11-8, 9-11, 11-7
Semi: Andreas Wiik - Egil Johansen: 11-7, 12-10, 11-9
1/4: Kevin Johansen - Dagfinn Kristiansen: 11-9, 5-11, 11-7, 11-3
1/4: Andreas Wiik - Ronny Solvoll: 11-7, 11-7, 11-6
1/4: Mohammad Zand - Johan Sokrates Wind: 11-8, 6-11, 11-6, 11-6
1/4: Egil Johansen - Jonas Skog: 11-8, 11-8, 11-7

Herrer double (12 par)

1. Egil Johansen/Jinyang Yu, Tromsø BTK
2. Dagfinn Kristiansen/Bjørn Idar Lillevoll, Kanebogen BTK/Narvik BTK
3. Ketil Monssen/Stig Slåttholm, Saltdal BTK
3. John Øvregård/Andreas Wiik, Bodø BTK

Finale: E Johansen/J Yu - D Kristiansen/B I Lillevoll: 11-8, 11-8, 10-12, 11-9
Semi: E Johansen/J Yu - K Monssen/S Slåttholm: 11-8, 11-6, 14-12
Semi: D Kristiansen/B I Lillevoll - J Øvregård/A Wiik: 11-1, 11-5, 11-8

Herrer eldre junior (30 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (120 poeng)
2. Egil Johansen, Tromsø BTK (90 poeng)
3. Magne Schytte, Rana BTK (60 poeng)
3. Andreas Wiik, Bodø BTK (60 poeng)
5. Sander Romstad, Narvik BTK (30 poeng)
5. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK (30 poeng)
5. Adrian Noren, Moflata BTK (30 poeng)
5. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (30 poeng)

Finale: Jinyang Yu - Egil Johansen: 11-9, 8-11, 11-8, 13-11
Semi: Jinyang Yu - Magne Schytte: 11-7, 12-10, 11-5
Semi: Egil Johansen - Andreas Wiik: 11-8, 11-7, 8-11, 11-9
1/4: Jinyang Yu - Sander Romstad: 11-5, 9-11, 11-7, 11-3
1/4: Egil Johansen - Mikael Ingebrigtsen: 11-3, 11-2, 11-7
1/4: Magne Schytte - Adrian Noren: 11-5, 11-6, 11-9
1/4: Andreas Wiik - Johan Sokrates Wind: 11-9, 11-7, 14-12

Herrer junior (48 deltakere)

1. Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK (192 poeng)
2. Johan Sokrates Wind, Tromsø BTK (144 poeng)
3. Eirik Husveg, Narvik BTK (96 poeng)
3. Adrian Noren, Moflata BTK (96 poeng)
5. Mikael Ingebrigtsen, Rana BTK (48 poeng)
5. Magne Schytte, Rana BTK (48 poeng)
5. Jonas Skog, Moflata BTK (48 poeng)
5. Andreas Dagsloth, Bodø BTK (48 poeng)
9. William Eivik Olsen, Bodø BTK (24 poeng)
9. Aaro Juhani Raja-ahde, Rana BTK (24 poeng)
9. Ella Raja-ahde, Rana BTK (24 poeng)
9. Per Anders Åke Asplund, Rana BTK (24 poeng)
9. Stian Spørck Karlsen, Saltdal BTK (24 poeng)
9. Brage Skog, Saltdal BTK (24 poeng)
9. Eirik Hultmann, Saltdal BTK (24 poeng)
9. Tobias Testad, Saltdal BTK

Finale: Kristoffer Nilsen - Johan Sokrates Wind: 11-5, 11-7, 11-9
Semi: Kristoffer Nilsen - Eirik Husveg: 11-9, 11-3, 13-11
Semi: Johan Sokrates Wind - Adrian Noren: 8-11, 11-2, 13-11, 11-13, 11-6
1/4: Kristoffer Nilsen - Mikael Ingebrigtsen: 11-8, 11-8, 4-11, 11-3
1/4: Johan Sokrates Wind - Magne Schytte: 12-10, 11-5, 11-7
1/4: Eirik Husveg - Jonas Skog: 8-11, 11-7, 11-7, 9-11, 11-6
1/4: Adrian Noren - Andreas Dagsloth: 7-11, 11-6, 9-11, 11-5, 11-5
1/8: Kristoffer Nilsen - William Eivik Olsen: 11-6, 11-5, 11-5
1/8: Johan Sokrates Wind - Aaro Juhani Raja-ahde: 11-6, 1-11, 11-2, 11-8
1/8: Eirik Husveg - Ella Raja-ahde: 8-11, 11-6, 11-2, 12-10
1/8: Adrian Noren - Per Anders Åke Asplund: 11-6, 5-11, 11-9, 11-9
1/8: Mikael Ingebrigtsen - Stian Spørck Karlsen: 11-2, 11-6, 11-7
1/8: Magne Schytte - Brage Skog: 11-5, 11-7, 11-6
1/8: Jonas Skog - Eirik Hultmann: 10-12, 11-6, 11-5, 11-3
1/8: Andreas Dagsloth - Tobias Testad: 11-6, 9-11, 11-4, 12-10

Herrer åpen (38 deltakere)

1. Jinyang Yu, Tromsø BTK (152 poeng)
2. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK (114 poeng)
3. Egil Johansen, Tromsø BTK (76 poeng)
3. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK (76 poeng)
5. Eirik Husveg, Narvik BTK (38 poeng)
5. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK (38 poeng)
5. Bjørn Skog, Saltdal BTK (38 poeng)
5. Magne Schytte, Rana BTK (38 poeng)
9. Jonas Skog, Moflata BTK (19 poeng)
9. Terje Lund, Bodø BTK (19 poeng)
9. Steffi Kluge, Bodø BTK (19 poeng)
9. Sven Martin Olsen, Bodø BTK (19 poeng)
9. Johnny Langfjell, Rana BTK (19 poeng)
9. Ketil Monssen, Saltdal BTK (19 poeng)
9. Sander Romstad, Narvik BTK (19 poeng)
9. Andreas Wiik, Bodø BTK (19 poeng)

Finale: Jinyang Yu - Erik Steinnes Eidesen: 11-6, 11-9, 11-6
Semi: Jinyang Yu - Egil Johansen: 11-9, 9-11, 9-11, 11-5, 11-6
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Bjørn Idar Lillevoll: 11-6, 7-11, 11-7, 11-6
1/4: Jinyang Yu - Eirik Husveg: 11-6, 11-7, 11-9
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Dagfinn Kristiansen: 11-4, 12-10, 11-7
1/4: Egil Johansen - Bjørn Skog: 6-11, 11-7, 11-5, 4-11, 12-10
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Magne Schytte: 11-7, 11-8, 11-5
1/8: Jinyang Yu - Jonas Skog: 11-5, 11-7, 11-9
1/8: Erik Steinnes Eidesen - Terje Lund: 11-4, 11-3, 11-8
1/8: Egil Johansen - Steffi Kluge: 13-11, 11-5, 9-11, 11-4
1/8: Bjørn Idar Lillevoll - Sven Martin Olsen: 11-4, 11-5, 11-8
1/8: Eirik Husveg - Johnny Langfjell: 7-11, 16-14, 4-11, 11-7, 11-9
1/8: Dagfinn Kristiansen - Ketil Monssen: 11-6, 11-3, 11-8
1/8: Bjørn Skog - Sander Romstad: 11-5, 11-5, 11-9
1/8: Magne Schytte - Andreas Wiik: 11-3, 6-11, 6-11, 11-9, 11-7

Jenter 15 (11 deltakere)

1. Ella Raja-ahde, Rana BTK (44 poeng)
2. Thea Testad, Saltdal BTK (33 poeng)
3. Viktoria Strøm, Saltdal BTK (22 poeng)
3. Christina Schønning Johansen, Saltdal BTK (22 poeng)
5. Marte Jacobsen, Rana BTK
5. Renathe Øien, Saltdal BTK

Finale: Ella Raja-ahde - Thea Testad: 11-8, 11-2, 11-8
Semi: Ella Raja-ahde - Viktoria Strøm: 11-5, 11-2, 11-7
Semi: Thea Testad - Christina Schønning Johansen: 9-11, 11-7, 6-11, 11-7, 11-8
1/4: Thea Testad - Marte Jacobsen: 14-16, 9-11, 11-7, 11-6, 11-6
1/4: Viktoria Strøm - Renathe Øien: 11-3, 11-6, 11-9

Junior double (26 par)

1. Sander Romstad/Per Anders Åke Asplund, Narvik BTK/Rana BTK
2. Mikael Ingebrigtsen/Magne Schytte, Rana BTK
3. Adrian Noren/Jonas Skog, Moflata BTK
3. Andreas Dagsloth/William Eivik Olsen, Bodø BTK
5. Johan Sokrates Wind/Kristoffer Nilsen, Tromsø BTK
5. Vegard Breivik/Sigurd Sagen, Kanebogen BTK
5. Eirik Hultmann/Brage Skog, Saltdal BTK
5. Eirik Wiik/Jonas Ouhassi, Bodø BTK

Finale: S Romstad/P A Å Asplund - M Ingebrigtsen/M Schytte: 11-7, 11-6, 7-11, 11-6
Semi: S Romstad/P A Å Asplund - A Noren/J Skog: 7-11, 13-11, 11-4, 11-9
Semi: M Ingebrigtsen/M Schytte - A Dagsloth/W E Olsen: 20-18, 11-6, 5-11, 10-12, 11-4
1/4: S Romstad/P A Å Asplund - J S Wind/K Nilsen: 5-11, 11-9, 11-5, 9-11, 11-9
1/4: M Ingebrigtsen/M Schytte - V Breivik/S Sagen: 11-7, 9-11, 6-11, 11-7, 11-5
1/4: A Noren/J Skog - E Hultmann/B Skog: 11-2, 11-1, 11-8
1/4: A Dagsloth/W E Olsen - E Wiik/J Ouhassi: 11-6, 11-7, 11-9

Rekrutt 13 (35 deltakere)

1. Vilhelm Wårheim, Saltdal BTK
2. Kristian Furumo, Saltdal BTK
3. William Eivik Olsen, Bodø BTK
3. Thomas Andre Carlsen, Saltdal BTK
5. Thea Testad, Saltdal BTK
5. Esben Kristensen, Saltdal BTK
5. Ted Andre Nilsen, Saltdal BTK
5. Ole Benjamin Eliassen, Saltdal BTK
9. Bendik Steffensen, Saltdal BTK
9. Jonas Melhus, Saltdal BTK
9. Tobias Testad, Saltdal BTK
9. Robin Meland, Saltdal BTK
9. Patrick Gullesen, Herøy IL
9. Tobias Nystad, Saltdal BTK
9. Oda Wårheim, Saltdal BTK
9. Sindre Langfjell, Rana BTK

Finale: Vilhelm Wårheim - Kristian Furumo: 13-11, 11-13, 13-11, 11-9
Semi: Vilhelm Wårheim - William Eivik Olsen: 11-2, 11-5, 11-6
Semi: Kristian Furumo - Thomas Andre Carlsen: 13-11, 11-7, 11-8
1/4: Vilhelm Wårheim - Thea Testad: 11-9, 11-5, 14-12
1/4: Kristian Furumo - Esben Kristensen: 11-7, 11-8, 11-2
1/4: William Eivik Olsen - Ted Andre Nilsen: 11-5, 11-5, 11-3
1/4: Thomas Andre Carlsen - Ole Benjamin Eliassen: 6-11, 11-4, 11-4, 11-8
1/8: Vilhelm Wårheim - Bendik Steffensen: 11-5, 11-7, 11-2
1/8: Kristian Furumo - Jonas Melhus: 11-4, 8-11, 11-13, 12-10, 12-10
1/8: William Eivik Olsen - Tobias Testad: 13-11, 11-7, 13-11
1/8: Thomas Andre Carlsen - Robin Meland: 11-3, 11-5, 11-8
1/8: Thea Testad - Patrick Gullesen: 11-6, 11-1, 11-3
1/8: Esben Kristensen - Tobias Nystad: 11-9, 11-5, 11-5
1/8: Ted Andre Nilsen - Oda Wårheim: 6-11, 11-8, 11-2, 11-5
1/8: Ole Benjamin Eliassen - Sindre Langfjell: 11-6, 11-2, 11-5

Rekrutt 15 (40 deltakere)

1. Eirik Hultmann, Saltdal BTK
2. Vegard Breivik, Kanebogen BTK
3. William Eivik Olsen, Bodø BTK
3. Vilhelm Wårheim, Saltdal BTK
5. Ole Benjamin Eliassen, Saltdal BTK
5. Tobias Testad, Saltdal BTK
5. Sigurd Sagen, Kanebogen BTK
5. Kristian Furumo, Saltdal BTK
9. Jonas Melhus, Saltdal BTK
9. Jonas Ouhassi, Bodø BTK
9. Bendik Steffensen, Saltdal BTK
9. Eirik Wiik, Bodø BTK
9. Stine-Mari Wikberg, Saltdal BTK
9. Sivert Romstad, Narvik BTK
9. Thomas Andre Carlsen, Saltdal BTK
9. Jonas Steffensen, Bodø BTK

Finale: Eirik Hultmann - Vegard Breivik: 11-8, 11-3, 11-7
Semi: Eirik Hultmann - William Eivik Olsen: 11-9, 11-9, 9-11, 11-9
Semi: Vegard Breivik - Vilhelm Wårheim: 11-9, 11-6, 12-10
1/4: Eirik Hultmann - Ole Benjamin Eliassen: 11-9, 11-9, 11-8
1/4: Vegard Breivik - Tobias Testad: 11-9, 13-11, 11-5
1/4: William Eivik Olsen - Sigurd Sagen: 11-6, 11-9, 11-5
1/4: Vilhelm Wårheim - Kristian Furumo: 11-8, 11-8, 11-6
1/8: Eirik Hultmann - Jonas Melhus: 11-9, 6-11, 12-10, 11-9
1/8: Vegard Breivik - Jonas Ouhassi: 11-8, 11-8, 11-8
1/8: William Eivik Olsen - Bendik Steffensen: 11-9, 11-1, 9-11, 11-4
1/8: Vilhelm Wårheim - Eirik Wiik: 18-16, 11-9, 11-8
1/8: Ole Benjamin Eliassen - Stine-Mari Wikberg: 11-4, 11-3, 11-5
1/8: Tobias Testad - Sivert Romstad: 12-14, 11-13, 11-7, 11-9, 11-7
1/8: Sigurd Sagen - Thomas Andre Carlsen: 14-12, 8-11, 11-6, 11-8
1/8: Kristian Furumo - Jonas Steffensen: 11-5, 11-3, 11-6

Veteran 35 (19 deltakere)

1. Erik Steinnes Eidesen, Tromsø BTK (76 poeng)
2. Bjørn Idar Lillevoll, Narvik BTK (57 poeng)
3. Dagfinn Kristiansen, Kanebogen BTK (38 poeng)
3. Bjørn Skog, Saltdal BTK (38 poeng)
5. Erlend Sjåvik, Herøy IL (19 poeng)
5. Johnny Langfjell, Rana BTK (19 poeng)
5. Sven Martin Olsen, Bodø BTK (19 poeng)
5. Ronny Solvoll, Rana BTK (19 poeng)
9. Sigbjørn Skjerpen Johansen, Bodø BTK
9. Freddy Hågensen, Rana BTK
9. Stig Slåttholm, Saltdal BTK
9. Terje Lund, Bodø BTK

Finale: Erik Steinnes Eidesen - Bjørn Idar Lillevoll: 5-11, 11-6, 11-9, 8-11, 11-3
Semi: Erik Steinnes Eidesen - Dagfinn Kristiansen: 11-3, 11-2, 11-5
Semi: Bjørn Idar Lillevoll - Bjørn Skog: 12-14, 11-8, 11-9, 11-3
1/4: Erik Steinnes Eidesen - Erlend Sjåvik: 11-7, 11-6, 11-5
1/4: Bjørn Idar Lillevoll - Johnny Langfjell: 11-3, 11-5, 11-5
1/4: Dagfinn Kristiansen - Sven Martin Olsen: 8-11, 9-11, 11-5, 11-9, 11-7
1/4: Bjørn Skog - Ronny Solvoll: 11-5, 11-5, 11-7
1/8: Erlend Sjåvik - Sigbjørn Skjerpen Johansen: 5-11, 11-6, 11-8, 11-5
1/8: Johnny Langfjell - Freddy Hågensen: 11-5, 11-7, 11-2
1/8: Sven Martin Olsen - Stig Slåttholm: 11-4, 11-8, 12-10
1/8: Ronny Solvoll - Terje Lund: 11-2, 13-11, 3-11, 11-7

Jenter 13 (5 deltakere)

1. Thea Testad, Saltdal BTK (20 poeng)
2. Oda Wårheim, Saltdal BTK (15 poeng)
3. Malin Meland, Saltdal BTK (10 poeng)
4. Lovise Andreasssen, Saltdal BTK
5. Vilde Andersen, Herøy IL

Nordkraftloopen, Narvik, 14.-15. april 2012

Gutter/Jenter 15 Double

1. ANDERSEN Thomas Yttermo/BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
2. ROMSTAD Sander/RAJA-AHDE Ella, Narvik Bordtennisklubb/Rana Bordtennisklubb
3. HUSVEG Eirik/ROMSTAD Sivert, Narvik Bordtennisklubb
3. OLSEN William Eivik/WIIK Eirik, Bodø BTK

Finale: ANDERSEN T Y/BREIVIK V - ROMSTAD S/RAJA-AHDE E: 11-5, 10-12, 4-11, 12-10, 11-7
Semifinale: ANDERSEN T Y/BREIVIK V - HUSVEG E/ROMSTAD S: 8-11, 4-11, 11-6, 11-1, 11-9
Semifinale: ROMSTAD S/RAJA-AHDE E - OLSEN W E/WIIK E: 12-10, 11-4, 12-14, 11-6

Gutter 13

1. ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
2. GRAVROK Johan Olsen, Tromsø BTK
3. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3. BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
5. WIIK Eirik, Bodø BTK
5. MARTHINUSSEN Even, Bodø BTK
5. OUHASSI Jonas, Bodø BTK
5. OLSEN William Eivik, Bodø BTK
9. NYSTAD Tobias, Saltdal Bordtennisklubb
9. FIGENSCHAU Aleksander, Tromsø BTK

Finale: ANDERSEN Thomas Yttermo - GRAVROK Johan Olsen: 11-5, 11-5, 11-9
Semifinale: ANDERSEN Thomas Yttermo - DAGSLOTH Andreas: 9-11, 11-4, 6-11, 11-4, 11-5
Semifinale: GRAVROK Johan Olsen - BREIVIK Vegard: 11-9, 11-8, 11-7
1/4: ANDERSEN Thomas Yttermo - WIIK Eirik: 13-11, 11-4, 11-7
1/4: GRAVROK Johan Olsen - MARTHINUSSEN Even: 11-7, 11-3, 11-9
1/4: DAGSLOTH Andreas - OUHASSI Jonas: 11-13, 11-8, 11-7, 11-5
1/4: BREIVIK Vegard - OLSEN William Eivik: 8-11, 11-9, 9-11, 11-9, 11-2
1/8: OUHASSI Jonas - NYSTAD Tobias: 11-7, 9-11, 11-6, 11-5
1/8: OLSEN William Eivik - FIGENSCHAU Aleksander: 11-4, 11-3, 11-4

Gutter 15

1. SCHYTTE Magne, Rana Bordtennisklubb
2. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
3. ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
3. NORDSTRØM Pontus, Kebne BTK
5. NYSTAD Tobias, Saltdal Bordtennisklubb
5. HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb
5. WIIK Eirik, Bodø BTK
5. OUHASSI Jonas, Bodø BTK
9. BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK
9. FIGENSCHAU Aleksander, Tromsø BTK
9. ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
9. RAJA-AHDE Ella, Rana Bordtennisklubb

Finale: SCHYTTE Magne - DAGSLOTH Andreas: 10-12, 11-9, 11-5, 14-16, 11-8
Semifinale: SCHYTTE Magne - ANDERSEN Thomas Yttermo: 12-10, 11-6, 11-13, 11-6
Semifinale: DAGSLOTH Andreas - NORDSTRØM Pontus: 11-7, 11-2, 11-9
1/4: SCHYTTE Magne - NYSTAD Tobias: 11-4, 11-5, 11-3
1/4: DAGSLOTH Andreas - HUSVEG Eirik: 11-9, 11-5, 12-10
1/4: ANDERSEN Thomas Yttermo - WIIK Eirik: 8-11, 11-5, 11-8, 11-7
1/4: NORDSTRØM Pontus - OUHASSI Jonas: 7-11, 11-8, 11-4, 11-3
1/8: DAGSLOTH Andreas - BREIVIK Vegard: 11-7, 11-7, 11-3
1/8: NYSTAD Tobias - FIGENSCHAU Aleksander: 11-5, 10-12, 11-9, 11-6
1/8: WIIK Eirik - ROMSTAD Sander: 4-11, 11-7, 11-6, 6-11, 11-4
1/8: OUHASSI Jonas - RAJA-AHDE Ella: 8-11, 11-2, 15-13, 13-11

Herrer C

1. SKOG Bjørn, Saltdal Bordtennisklubb
2. SLÅTTHOLM Stig, Saltdal Bordtennisklubb
3. JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
3. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5. NORDSTRØM Anders, Kebne BTK
5. WIIK Andreas, Bodø BTK
5. BRATLI Tor Arne, Narvik Bordtennisklubb
5. BRENNHAGEN Anders, B-72
9. GRAVROK Johan Olsen, Tromsø BTK
9. KONG Zhouchen, Kanebogen BTK
9. OLSEN Dag-Sture, Tromsø BTK
9. JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
9. TRENGEREID Morten Sæther, B-72
9. HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb

Finale: SKOG Bjørn - SLÅTTHOLM Stig: 11-6, 12-10, 10-12, 9-11, 11-7
Semifinale: SKOG Bjørn - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen: 11-4, 6-11, 12-10, 9-11, 11-3
Semifinale: SLÅTTHOLM Stig - KRISTIANSEN Dagfinn: 11-5, 12-10, 11-5
1/4: SKOG Bjørn - NORDSTRØM Anders: 11-7, 13-11, 7-11, 11-13, 11-8
1/4: SLÅTTHOLM Stig - WIIK Andreas: 11-7, 13-11, 8-11, 11-8
1/4: JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen - BRATLI Tor Arne: 11-9, 13-11, 11-6
1/4: KRISTIANSEN Dagfinn - BRENNHAGEN Anders: 6-11, 11-9, 11-5, 11-9
1/8: SLÅTTHOLM Stig - GRAVROK Johan Olsen: 11-4, 15-13, 5-11, 11-3
1/8: JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen - KONG Zhouchen: 11-2, 9-11, 11-8, 10-12, 11-5
1/8: KRISTIANSEN Dagfinn - OLSEN Dag-Sture: 11-7, 11-9, 11-7
1/8: NORDSTRØM Anders - JOHANSEN Egil: 11-2, 13-11, 11-7
1/8: BRATLI Tor Arne - TRENGEREID Morten Sæther: 11-6, 11-9, 10-12, 18-16
1/8: BRENNHAGEN Anders - HUSVEG Eirik: 11-3, 5-11, 13-11, 11-5

Herrer Double

1. YU Jinyang/JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
2. ANDREASSEN Simon/LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
3. SKOG Bjørn/WIIK Andreas, Saltdal Bordtennisklubb/Bodø BTK
3. EIDESEN Erik Steinnes/SÆTERMO Andreas Manuel Paasche, Tromsø BTK

Finale: YU J/JOHANSEN E - ANDREASSEN S/LILLEVOLL B I: 9-11, 11-8, 15-13, 12-10
Semifinale: YU J/JOHANSEN E - SKOG B/WIIK A: 7-11, 11-9, 11-3, 11-9
Semifinale: ANDREASSEN S/LILLEVOLL B I - EIDESEN E S/SÆTERMO A M P: 3-11, 11-6, 13-15, 11-8, 11-7

Herrer Junior

1. BRENNHAGEN Anders, B-72
2. TRENGEREID Morten Sæther, B-72
3. FLÅØIEN Jonas, B-72
3. SCHYTTE Magne, Rana Bordtennisklubb
5. ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
5. ANDERSEN Thomas Yttermo, Kanebogen BTK
5. NORDSTRØM Pontus, Kebne BTK
5. ZORZA Fabio, B-72
9. GRAVROK Johan Olsen, Tromsø BTK
9. WIIK Eirik, Bodø BTK
9. SKOG Brage, Saltdal Bordtennisklubb
9. RAJA-AHDE Ella, Rana Bordtennisklubb
9. DAGSLOTH Andreas, Bodø BTK
9. HUSVEG Eirik, Narvik Bordtennisklubb

Finale: Anders Brennhagen vant på WO mot Morten Sæther Trengereid
Semifinale: BRENNHAGEN Anders - FLÅØIEN Jonas: 11-9, 11-8, 10-12, 11-8
Semifinale: TRENGEREID Morten Sæther - SCHYTTE Magne: 11-7, 14-12, 8-11, 11-7
1/4: BRENNHAGEN Anders - ROMSTAD Sander: 11-4, 11-5, 11-6
1/4: TRENGEREID Morten Sæther - ANDERSEN Thomas Yttermo: 11-9, 7-11, 11-8, 11-13, 11-8
1/4: FLÅØIEN Jonas - NORDSTRØM Pontus: 12-10, 7-11, 11-5, 11-4
1/4: SCHYTTE Magne - ZORZA Fabio: 11-7, 11-8, 12-10
1/8: BRENNHAGEN Anders - GRAVROK Johan Olsen: 11-7, 7-11, 11-0, 12-10
1/8: SCHYTTE Magne - WIIK Eirik: 11-9, 11-3, 11-9
1/8: ROMSTAD Sander - SKOG Brage: 11-5, 11-13, 11-5, 11-2
1/8: ANDERSEN Thomas Yttermo - RAJA-AHDE Ella: 8-11, 11-9, 11-9, 11-6
1/8: NORDSTRØM Pontus - DAGSLOTH Andreas: 11-6, 11-9, 11-9
1/8: ZORZA Fabio - HUSVEG Eirik: 11-4, 11-8, 8-11, 11-6

Herrer Åpen

1. EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2. TRENGEREID Morten Sæther, B-72
3. ANDREASSEN Simon, Narvik Bordtennisklubb
3. YU Jinyang, Tromsø BTK
5. WIIK Andreas, Bodø BTK
5. LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
5. JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
5. FLÅØIEN Jonas, B-72

Finale: Erik Steinnes Eidesen vant på WO mot Morten Sæther Trengereid
Semifinale: EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon: 11-7, 11-9, 11-4
Semifinale: TRENGEREID Morten Sæther - YU Jinyang: 10-12, 11-9, 11-9, 1-11, 11-9
1/4: EIDESEN Erik Steinnes - WIIK Andreas: 11-4, 11-7, 11-7
1/4: TRENGEREID Morten Sæther - LILLEVOLL Bjørn Idar: 13-11, 6-11, 11-5, 8-11, 12-10
1/4: ANDREASSEN Simon - JOHANSEN Egil: 11-7, 11-3, 11-3
1/4: YU Jinyang - FLÅØIEN Jonas: 11-8, 6-11, 11-5, 11-6

Elite

1. EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2. ANDREASSEN Simon, Narvik Bordtennisklubb
3. TRENGEREID Morten Sæther, B-72
3. YU Jinyang, Tromsø BTK
5. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5. LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
5. FLÅØIEN Jonas, B-72
5. BRATLI Tor Arne, Narvik Bordtennisklubb
9. WIIK Andreas, Bodø BTK
9. JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK

Finale: EIDESEN Erik Steinnes - ANDREASSEN Simon: 11-8, 12-10, 11-7
Semifinale: EIDESEN Erik Steinnes - TRENGEREID Morten Sæther: 11-9, 11-5, 11-7
Semifinale: ANDREASSEN Simon - YU Jinyang: 11-3, 9-11, 11-8, 11-9
1/4: EIDESEN Erik Steinnes - KRISTIANSEN Dagfinn: 11-7, 12-10, 11-9
1/4: ANDREASSEN Simon - LILLEVOLL Bjørn Idar: 7-11, 9-11, 11-8, 12-10, 11-7
1/4: TRENGEREID Morten Sæther - FLÅØIEN Jonas: 11-4, 11-5, 11-9
1/4: YU Jinyang - BRATLI Tor Arne: 11-4, 11-9, 11-6
1/8: TRENGEREID Morten Sæther - WIIK Andreas: 12-10, 5-11, 11-9, 11-9
1/8: LILLEVOLL Bjørn Idar - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen: 11-8, 11-5, 9-11, 9-11, 11-9

Herrer Eldre Junior

1. YU Jinyang, Tromsø BTK
2. WIIK Andreas, Bodø BTK
3. JOHANSEN Egil, Tromsø BTK
3. TRENGEREID Morten Sæther, B-72
5. FLÅØIEN Jonas, B-72
5. ASPLUND Per Anders Åke, Rana Bordtennisklubb
5. BRENNHAGEN Anders, B-72
5. NORDSTRØM Pontus, Kebne BTK

Finale: YU Jinyang - WIIK Andreas: 8-11, 11-7, 11-9, 9-11, 11-8
Semifinale: YU Jinyang - JOHANSEN Egil: 11-9, 12-10, 11-9
Semifinale: WIIK Andreas - TRENGEREID Morten Sæther: 11-8, 11-9, 5-11, 7-11, 11-8
1/4: YU Jinyang - FLÅØIEN Jonas: 11-6, 12-10, 7-11, 11-6
1/4: WIIK Andreas - ASPLUND Per Anders Åke: 11-1, 11-3, 11-7
1/4: JOHANSEN Egil - BRENNHAGEN Anders: 12-14, 9-11, 11-8, 11-7, 11-5
1/4: TRENGEREID Morten Sæther - NORDSTRØM Pontus: 7-11, 11-8, 11-7, 11-8

Nybegynner 15

1. NYSTAD Tobias, Saltdal Bordtennisklubb
2. SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK
3. HAMMERVOLL Magnus, Kanebogen BTK
3. FIGENSCHAU Aleksander, Tromsø BTK

Finale: NYSTAD Tobias - SALAMONSEN Håvard: 12-10, 11-5, 7-11, 10-12, 11-7
Semifinale: NYSTAD Tobias - HAMMERVOLL Magnus: 11-4, 14-12, 11-9
Semifinale: SALAMONSEN Håvard - FIGENSCHAU Aleksander: 11-6, 11-9, 11-5

Rekrutt 13

1. ROMSTAD Sivert, Narvik Bordtennisklubb
2. OLSEN William Eivik, Bodø BTK
3. WOLL Ingrid, Tromsø BTK
3. NYSTAD Tobias, Saltdal Bordtennisklubb
5. MARTHINUSSEN Even, Bodø BTK
5. SALAMONSEN Håvard, Tromsø BTK

Finale: ROMSTAD Sivert - OLSEN William Eivik: 11-8, 5-11, 9-11, 14-12, 11-7
Semifinale: ROMSTAD Sivert - WOLL Ingrid: 11-4, 11-4, 11-6
Semifinale: OLSEN William Eivik - NYSTAD Tobias: 11-5, 12-10, 11-5
1/4: OLSEN William Eivik - MARTHINUSSEN Even: 11-7, 11-7, 11-4
1/4: WOLL Ingrid - SALAMONSEN Håvard: 11-6, 11-9, 2-11, 8-11, 11-8

Rekrutt 15

1. SKOG Brage, Saltdal Bordtennisklubb
2. OUHASSI Jonas, Bodø BTK
3. ROMSTAD Sander, Narvik Bordtennisklubb
3. BREIVIK Vegard, Kanebogen BTK

Finale: SKOG Brage - OUHASSI Jonas: 5-11, 5-11, 11-9, 11-5, 12-10
Semifinale: SKOG Brage - ROMSTAD Sander: 11-7, 13-11, 11-7
Semifinale: OUHASSI Jonas - BREIVIK Vegard: 11-7, 11-9, 11-9

Sjåfør

1. HENRIKSEN Svein Gunnar, Narvik Bordtennisklubb
2. HAMMERVOLL Trond, Kanebogen BTK
3. SAGEN Øystein, Kanebogen BTK
3. SKRAMSTAD Helge, Kanebogen BTK
5. DAGSLOTH Tore, Bodø BTK
5. ANDERSEN Stig, Kanebogen BTK

Finale: HENRIKSEN Svein Gunnar - HAMMERVOLL Trond: 11-4, 11-7, 11-9
Semifinale: HENRIKSEN Svein Gunnar - SAGEN Øystein: 11-6, 11-6, 11-2
Semifinale: HAMMERVOLL Trond - SKRAMSTAD Helge: 11-8, 11-2, 11-4
1/4: HAMMERVOLL Trond - DAGSLOTH Tore: 12-10, 11-3, 7-11, 11-7
1/4: SAGEN Øystein - ANDERSEN Stig: 11-8, 11-8, 7-11, 12-10

Veteran 35

1. EIDESEN Erik Steinnes, Tromsø BTK
2. LILLEVOLL Bjørn Idar, Narvik Bordtennisklubb
3. SKOG Bjørn, Saltdal Bordtennisklubb
3. KRISTIANSEN Dagfinn, Kanebogen BTK
5. SLÅTTHOLM Stig, Saltdal Bordtennisklubb
5. JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen, Bodø BTK
5. NORDSTRØM Anders, Kebne BTK
5. JOHNSEN Jan Eivind, Narvik Bordtennisklubb

Finale: EIDESEN Erik Steinnes - LILLEVOLL Bjørn Idar: 11-3, 11-9, 11-8
Semifinale: EIDESEN Erik Steinnes - SKOG Bjørn: 7-11, 11-9, 11-9, 11-8
Semifinale: LILLEVOLL Bjørn Idar - KRISTIANSEN Dagfinn: 11-4, 11-3, 11-3
1/4: EIDESEN Erik Steinnes - SLÅTTHOLM Stig: 11-7, 14-12, 7-11, 11-8
1/4: LILLEVOLL Bjørn Idar - JOHANSEN Sigbjørn Skjerpen: 11-7, 4-11, 10-12, 11-2, 11-2
1/4: SKOG Bjørn - NORDSTRØM Anders: 11-7, 15-13, 13-11
1/4: KRISTIANSEN Dagfinn - JOHNSEN Jan Eivind: 11-9, 9-11, 6-11, 11-6, 11-5


Informasjon Organisasjon Turneringer/resultater Diverse Linker
Hovedside
Nyheter
Terminliste 2014/2015
Kalender
Bruk av hallen
Litt om treningslokalet
Medlemsinformasjon
Grasrotandelen
Åpent hus
Tromsø BTKs styre
Kontakt TBTK
Reglement for TBTK
Dokumenter
Stevneresultater
Onlineranking
Seriespill
Barents Winter Games 2014
"Hall of fame" Nord-Norge
Mørketidscupen 2014
Fotballturnering
Bilder
TBTK på YouTube
Glimt fra historien
Gamle nyheter
Alternative nyheter
Region Nord
NBTF
ITTF
Treningssamlinger 2014
Gjestebok

Rekrutter SET hallen Ingvild Regnskapsfører Espen

Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.