På denne siden vil resultater fra lokale stevner for sesongen 2004/2005 oppføres.
De viktigste stevnene lokalt er 4 regionalcuper samt KM.
Stevneresultater sesongen 1999/2000
Stevneresultater sesongen 2000/2001
Stevneresultater sesongen 2001/2002
Stevneresultater sesongen 2002/2003
Stevneresultater sesongen 2003/2004
Stevneresultater sesongen 2004/2005
Stevneresultater sesongen 2005/2006
Stevneresultater sesongen 2006/2007
Stevneresultater sesongen 2007/2008
Stevneresultater sesongen 2008/2009
Stevneresultater sesongen 2009/2010
Stevneresultater sesongen 2010/2011
Stevneresultater sesongen 2011/2012
Stevneresultater sesongen 2012/2013
Stevneresultater sesongen 2013/2014
Stevneresultater sesongen 2014/2015
Stevneresultater sesongen 2015/2016
Stevneresultater sesongen 2016/2017
Stevneresultater sesongen 2017/2018
Stevneresultater sesongen 2018/2019
Stevneresultater sesongen 2019/2020
Stevneresultater sesongen 2020/2021
Sammenlagtstillingen i Regional-Cup i Region Nord 2004/2005
I tillegg til de lokale turneringene, arrangerte vi i september Stiga Norges-Cup i Tromsø.
Her er en info-side knyttet til det arrangementet.
Lørdag 6.11
1. Eilif Myrseth, Birtavarre
2. Kent Skoglund, Tromsø
1. Ingvild Karlsen, Tromsø (40 poeng)
2. Fred-Ronny Stabel, Tromsø (30 poeng)
3. Stein-Erik Trondsen, Tromsø (20 poeng)
3. Bjørn Helge Handegård, Tromsø (20 poeng)
Finale: Ingvild Karlsen-Fred-Ronny Stabel: 11-9/11-7/11-7
1. Morten Pedersen/Stein-Erik Trondsen, Tromsø
2. Fred-Ronny Stabel/Ingvild Karlsen, Tromsø
1. Rune Sjøstedt, Birtavarre (20 poeng)
2. Alexander Skogås, Tromsø (15 poeng)
3. Erik Hatlen, Tromsø (10 poeng)
4. Andreas Wiik, Bodø (10 poeng)
Klassen ble avgjort ved puljespill, og de tre første hadde tre seire og ett tap. Rekkeføgen ble bestemt av settforskjell i innbyrdes oppgjør der Rune hadde 4-3, Alexander 4-4 og Erik 3-4.
Søndag 7.11
1. Alexander Skogås, Tromsø (20 poeng)
2. Rune Sjøstedt, Birtavarre (15 poeng)
3. Erik Hatlen, Tromsø (10 poeng)
4. Andreas Wiik, Bodø (10 poeng)
Puljefinale: Alexander Skogås-Rune Sjøstedt: 5-11/11-8/11-13/11-8/11-8
1. Michael Sjøstedt, Skjervøy
2. Erik Hatlen, Tromsø
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre
1. Erik Hatlen, Tromsø (16 poeng)
2. Alexander Skogås, Tromsø (12 poeng)
3. Andreas Wiik, Bodø (8 poeng)
4. Sondre Berg, Birtavarre (8 poeng)
Puljefinale: Erik Hatlen-Alexander Skogås: 10-12/11-9/12-10/6-11/11-8
1. Rune Sjøstedt, Birtavarre
2. Erik Hatlen, Tromsø
3. Sondre Solberg, Birtavarre
3. Rune Myrseth, Birtavarre
Finale: Rune Sjøstedt-Erik Hatlen: 11-8/11-7/11-5
1. Kent Skoglund, Tromsø
2. Sindre Trosterud, Tromsø
3. Daniel Gulbakk, Tromsø
4. Thomas Holden, Tromsø
1. Fred-Ronny Stabel, Tromsø
2. Stein-Erik Trondsen, Tromsø
3. Erik Eidesen, Tromsø
3. Arne Davidsen, Tromsø
Finale: Fred-Ronny Stabel-Stein-Erik Trondsen: 11-7/12-10/5-11/11-5
1. Erik Eidesen/Stein-Erik Trondsen, Tromsø
2. Fred-Ronny Stabel/Arne Davidsen, Tromsø
Finale: Erik Eidesen/Stein-Erik Trondsen-Fred-Ronny Stabel/Arne Davidsen: 11-3/9-11/11-6/10-12/11-7
1. Erik Hatlen, Tromsø
2. Alexander Skogås, Tromsø
3. Kent André Berg, Skjervøy
3. Sondre Solberg, Birtavarre
Finale: Erik Hatlen-Alexander Skogås: 10-12/10-12/11-7/13-11/18-16
1. Alexander Skogås, Tromsø
2. Erik Hatlen, Tromsø
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre
3. Rune Myrseth, Birtavarre
Finale: Alexander Skogås-Erik Hatlen: 11-4/10-12/13-11/10-12/11-8
1. Michael Sjøstedt, Skjervøy
2. Alexander Skogås, Tromsø
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre
3. Erik Hatlen, Tromsø
Finale: Michael Sjøstedt-Alexander Skogås: 8-11/12-10/11-7/9-11/11-1
1. Bjørn Helge Handegård, Tromsø (32 poeng)
2. Erik Eidesen, Tromsø (24 poeng)
3. Geir Pedersen, Tromsø (16 poeng)
3. Kevin Johansen, Tromsø (16 poeng)
Finale: Bjørn Helge Handegård-Erik Eidesen: 11-8/11-6/11-9
1. Bjørn Helge Handegård/Geir Pedersen, Tromsø
2. Erik Eidesen/Kevin Johansen, Tromsø
1. Rune Sjøstedt, Birtavarre (20 poeng)
2. Eilif Myrseth, Birtavarre (15 poeng)
3. Kjetil Jakobsen, Birtavarre (10 poeng)
4. John Harald Liland, Birtavarre (10 poeng)
Klassen ble avgjort ved puljespill.
1. Rune Sjøstedt, Birtavarre (12 poeng)
2. Kjetil Jakobsen, Birtavarre (9 poeng)
3. John Harald Liland, Birtavarre (6 poeng)
Puljefinale: Rune Sjøstedt-Kjetil Jakobsen: 11-8/14-12/13-11
1. Erik Eidesen, Tromsø
2. Geir Pedersen, Tromsø
3. Rune Sjøstedt, Birtavarre
3. Michael Sjøstedt, Skjervøy
Finale: Erik Eidesen-Geir Pedersen: 12-10/11-3/7-11/11-9
I tillegg ble det spilt 3 klasser som ikke krevde lisens:
Resultat for disse klassene:
1. Arild Myrseth, Birtavarre
2. Ørjan Olsen, Birtavarre
1. Arild Myrseth, Birtavarre
2. Eilif Myrseth, Birtavarre
3. Ole Christian Larsen, Birtavarre
1. Nait, Nordreisa
2. Vladimir Makarov, Nordreisa
3. Pavel Voroljovv, Nordreisa
3. Aslan Emirov, Nordreisa
1. Andreas Wiik, Bødø BTK (12 p)
2. Petter Markussen, Bodø BTK (9 p)
3. Morten Wiik, Bodø BTK (6 p)
1. Stein-Erik Trondsen, Tromsø BTK (28 p)
2. Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK (21 p)
3. Geir Pedersen, Tromsø BTK (14 p)
3. Erik Eidesen, Tromsø BTK (14 p)
Stein-Erik Trondsen-Geir Pedersen: 11-3/11-3/11-8
Bjørn Helge Handegård-Erik Eidesen: 11-4/11-3/11-9
Stein-Erik Trondsen-Bjørn Helge Handegård: 9-11/11-7/11-4/3-11/11-5
1. Stein-Erik Trondsen/Bjørn Helge Handegård, Tromsø BTK
2. Geir Pedersen/Erik Eidesen, Tromsø BTK
Stein-Erik Trondsen/Bjørn Helge Handegård-Geir Pedersen/Erik Eidesen: 10-12/11-5/11-3/11-5
1. Morten Wiik, Bodø BTK
2. Kent Skoglund, Tromsø BTK
3. Petter Markussen, Bodø BTK
1. Morten Wiik, Bodø BTK (8 p)
2. Petter Markussen, Bodø BTK (6 p)
Morten Wiik-Petter Markussen: 11-8/6-11/11-3/15-17/11-7
1. Bernt Markussen, Bodø BTK
2. Håkan Sjøstedt, Birtavarre BTK
3. Andreas Wiik, Bodø BTK
Bernt Markussen-Håkan Sjøstedt: 11-8/11-6/11-8
Kontakt TBTK: Postadresse: Postboks 856, 9259 Tromsø.